На інформаційний запит «Про все» про доходи за 2010 рік  міський голова Тернополя відповів доволі оперативно.  У наданій копії документу зазначено, що міський голова за 2010 рік заробив лишень 70 тисяч 963 гривені.

Це доволі незначна сума, якщо брати до уваги найпотужнішу рекламну кампанію на виборах міського голови, що тривала минулого року. За оцінками незалежних експертів, витрати кандидата від «Свободи» оцінювались у кілька мільйонів гривень. Правда, Сергій Віталійович і не говорив, що фінансує свою кампанію з власної кишені.

Заробітна плата нині діючого мера фактично не враховує його зарплати з міської ради, оскільки він лише в грудні приступив до виконання обов’язків.  Якби там не було, але у 2010 році Сергій Надал отримав 66 тисяч 318 гривень зарплатні. Окрім того, мер Тернополя отримав 4 тисячі 645 гривень страхових відшкодувань. Дружина мера – Олена Богданівна -мала значно успішніший рік у фінансовому плані. Загальна сума її прибутків становила 1 мільйон 154 тисячі 287 гривень. Парадокс у тому, що зарплатні пані Олена отримала лише на 20 тисяч 215 гривень.  Решта суми – 1 мільйон 134 тисячі  66 гривень – це матеріальна допомога. Хто і  за що допоміг настільки потужно сім’ї Надалів – спробуємо дізнатись за найліпшої нагоди.

Щодо «квадратних метрів», то з ними у Сергія Віталійовича негусто. Лише 12 квадратних метрів має його квартира. Проте він там й не мешкає. З дружиною і донькою Анастасією очільник обласного центру живе в селі Байківці, що під Тернополем. Площа їхнього будинку, яким володіє дружина,  займає без одного метра 400 «квадратів». На утримання майна мер заплатив 10 тисяч гривень, а пані Олена – 16 тисяч.

Дружина має й земельну ділянку, напевно, на якій розташований будинок.

Міський голова володіє  крутою машиною- Mitsubishi Pasero. В розмові з «Про все» мер розповів, що уже кілька років виплачує щомісяця близько 4 тисяч гривень. Платити пану Сергію за автівку треба ще половину каденції.

Рахунків у банку ні мер, ні його дружина не мають.

У 2010 році за договором добровільного страхування Сергій Надал сплатив 12 тисяч гривень, за договором позики – 93 тисячі гривень.

3 comments

 1. Василь

  якщо додати офіційні витрати Сергія Надала, то вони перевищують офіційну зарплату в 70 тис.грн. то звідки взялася решта??? якщо платила дружина, то чому не відображено це в її розділі декларації???

 2. Різник

  Лужков з Батуріною мають добрих послідовників 🙂

  але лужков якось недобре закінчив…

 3. poma

  ну почему они все такие бомжи.Никто ни в состоянии себе заработать, а потом озвучить в декларации как он их заработал Телефоны машины часики – герман с часиками за 50 тыс еври тел за 20тыс =700000 грн ,сыновья и дочери госслужащих,кумовья и свояки власть придержащих И тогда возникает вопрос к правоохранителям если часы за 40000грн куплены за бесценок значить они ворованные или кто подарил телефон за 130000 грн и внёс ли в декларациюэти деньги ?один закон для быдла- народа в части уплаты налогов и другой закон(беззаконие) для своих из стаи.и поневоле начнёшь считать бомжеватую вону жертвой репрессий-ей нельзя было воровать а этим можно?Так давайте возвернём Каравая с косой и терминатора на следующих выборах на место во власть.Вот и посмеёмся как они друг друга будут сажать и воздух чище и пространства больше и воровать меньше.скопируй поисковик гугл наименование статьи )) «33 способа работы аферистов « и узнаешь как тебя обманывают

Напишіть відгук