Ахметов знову найбагатший українець. З Тернопільщини лише Фірташ?

Поділитися

Шостий рік попіль рейтинг найбагатіших українців, за версією журналу “Кореспондент”, очолює народний депутат, бізнесмен Рінат Ахметов.

Компанія Dragon Capital оцінила його активи в $25, 6 млрд. Як відомо, діяльність Р.Ахметова як бізнесмена пов’язана з металургією, машинобудуванням, енергетикою, фінансами, нерухомістю, медіабізнесом тощо.

На другому місці – бізнесмен, якого пов’язують з групою “Приват” Геннадій Боголюбов. Його активи становлять $6, 6 млрд, сфера діяльності – металургія, фінанси, хімічна промисловість, харчопром, мас-медіа, паливно-енергетичний сектор.

 

На третьому місці – бізнесмен Ігор Коломойський (група “Приват”). Його активи Dragon Capital оцінила в $6, 2 млрд (металургія, фінанси, хімічна промисловість, харчопром, мас-медіа, енергетика).

До десятки найбагатіших українців також увійшли Віктор Пінчук, Костянтин Жеваго, Віктор Нусенкіс, Дмитро Фірташ, Олег Бахматюк, Олексій Мартинов і Олексій Вадатурський.

За словами головного редактора журналу “Кореспондент” Віталія Сича, уперше до сотні найбагатіших людей України увійшов син президента Олександр Янукович. Він на 70 –му місці.

Українські готелі не відповідають своїм зірковим статусам. А в Тернополі?

Міський голова Тернополя оприлюднив інформацію про мільйонершу-дружину