111

Шостий рік попіль рейтинг найбагатіших українців, за версією журналу “Кореспондент”, очолює народний депутат, бізнесмен Рінат Ахметов.

Компанія Dragon Capital оцінила його активи в $25, 6 млрд. Як відомо, діяльність Р.Ахметова як бізнесмена пов’язана з металургією, машинобудуванням, енергетикою, фінансами, нерухомістю, медіабізнесом тощо.

На другому місці – бізнесмен, якого пов’язують з групою “Приват” Геннадій Боголюбов. Його активи становлять $6, 6 млрд, сфера діяльності – металургія, фінанси, хімічна промисловість, харчопром, мас-медіа, паливно-енергетичний сектор.

 

На третьому місці – бізнесмен Ігор Коломойський (група “Приват”). Його активи Dragon Capital оцінила в $6, 2 млрд (металургія, фінанси, хімічна промисловість, харчопром, мас-медіа, енергетика).

До десятки найбагатіших українців також увійшли Віктор Пінчук, Костянтин Жеваго, Віктор Нусенкіс, Дмитро Фірташ, Олег Бахматюк, Олексій Мартинов і Олексій Вадатурський.

За словами головного редактора журналу “Кореспондент” Віталія Сича, уперше до сотні найбагатіших людей України увійшов син президента Олександр Янукович. Він на 70 –му місці.

Напишіть відгук