Захід проведений на виконання відповідного розпорядження голови РДА та з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку спорту у сільській місцевості, зміцнення ролі фізичної культури в оздоровленні працівників агропромислового комплексу і членів їх сімей.

У спортивних змаганнях взяли участь 14 збірних команд населених пунктів району. Боротьба за першість велась у п’яти видах спорту: волейболі, гирьовому спорті, перетягуванні линви, армспорті, легкоатлетичному бігу. У загальному заліку перемогу здобула збірна команда Романовоселівської сільської ради, друге місце − сільські спортсмени з Добривід, третє місце − вишнівчани, повідомляє “Народне слово”

Учасників та гостей спортивних ігор привітали заступник голови РДА Анатолій Яцина, заступник голови районної ради Василь Липка, начальник відділу у справах  сім’ї, молоді і спорту РДА Наталія Заваденко, заступник голови обласного ФСТ «Колос» Степан Стахура.

Переможці ігор візьмуть участь в ХХІ сільських іграх Тернопілля, які відбуваються 18-19 червня у Зборівському районі.

Детальну інформацію про результати змагань нам  надав голова  районного ФСТ «Колос» Дмитро Бутор:

Армспорт

І. смт.Вишнівець − Володимир Ткачук, Сергій  Томасюк

ІІ  с.Стриївка − Василь Брегін, Богдан  Тленюк

ІІІ с.Р.Село − Руслан Тофіль, Роман Масло

 

Перетягування линви

І. с.Доброводи − Ігор Каплун, Степан Мельничук, Віталій Ліщинський, Андрій  Скоробогатий, Сергій Мартинюк.

ІІ. с.Шили −Назар Кбаса, Василь  Вильоти, Володимир Олійник, Тарас Микитюк, Віктор  Линдюк.

ІІІ. смт.Вишнівець − Володимир Драпалюк, Микола Горошко, Валентин Седюков, Олег Шаповал.

Гирьовий спорт:

І − с.Н.луб’янки, ІІ − с.Шили, ІІІ − с.Романове Село

Вага до 65 кг:

І − Роман Порохняк − с.Шили

ІІ −. Володимир Порохняк − с.Шили

ІІІ − Дмитро Коник − с.Новики

Вага до 70 кг:

І − Назар Циба − с.Шили

ІІ −. Сергій Бойко − с.Романове Село

ІІІ − Іван Базюк − с.Н.Луб’янки

Вага до 75 кг:

І − Василь Яремко − с.Р.Село, ІІ −Назар Вишнюк − с.Шили, ІІІ −Назар Гінка − с.Залужжя.

Вага до 80 кг:

− Василь Дідух − с.Стриївка, ІІ − Дмитро Самотіс − с.Н.Луб’янки, ІІІ − Володимир Канюка − с.Залужжя.

 

Напишіть відгук