Нагорода знайшла свого героя

Поділитися

Почесну нагороду з рук начальника обласної міліції отримав житель міста Кременець Микола Грищук. Саме з його допомогою правоохоронцям вдалося оперативно затримати небезпечних злочинців та розкрити важкий злочин – вбивство пенсіонерки у місті Кременці.
Кортко нагадаємо про трагічні події які розгорнулися у середині травня на Кременечині. Двадцятирічний кременчанин та його вісімнадцятирічний спільник заради грошової наживи вбили стареньку мешканку райцентру. Про власне алібі вбивці подбали заздалегідь. За чотири дні до вчинення злочину повідомили рідним, що їдуть на заробітки. Зібрали необхідні речі, документи і подалися один нібито до Москви, інший – на Рівненщину. Насправді ж дорога обох стелилася до столиці нашої держави. Там й справді вдень шукали роботу, а вночі верталися назад до Кременця. Після скоєння вбивства, аби уникнути відповідальності, молодики вкотре подалися до столиці розкошувати на гроші вбитої ними пенсіонерки. Однак завдяки проведеній роботі оперативникам карного розшуку вдалося вийти на слід злочинців. Затримали підозрюваних у столиці, а допомогти встановити їх особи міліціонерам допоміг кременецький таксист. Він часто возив підозрюваних до розважальних закладів міста, добре запам’ятав зовнішність молодиків, тож не вагаючись подався разом з оперативниками до Києва, аби провести впізнання. Завдяки свідомо проявленій громадській позиції тяжкий злочин було розкрито. Сам Микола Петрович зазначив, що не задумуючись поспішив на допомогу правоохоронцям.
Начальник обласного управління внутрішніх справ Федір Бортняк вручив Миколі Грищуку іменний годинник та відзначив, що область потребує якомога більше таких сміливих мешканців, котрі завжди готові виконати свій громадський обов’язок.

Погони старшого лейтенанта з рук очільника тернопільської міліції отримала відома біатлоністка Олена Підгрушна

Що робив Валентин Наливайченко на Тернопіллі?