Тернополяни, не дайте депутатам Верховної Ради відібрати у вас житло

Поділитися

Верховна Рада ще до кінця літа вирішила прийняти Житловий Кодекс, який зробить мільйони українців безправними у власних помешканнях та узаконить комунальне рабство. Кодекс написаний так, аби кожен українець платив кабальні побори і при цьому не мав іншого вибору.

Їх зупинити може тільки рішучий протест!

Офісний центр, дорога, висотка чи майданчик для гелікоптера можуть бути побудовані на місці вашого будинку до Євро-2012 або під іншим приводом, адже ваш будинок може заважати “суспільним потребам” забудовників.

Всі громадяни будуть змушені користуватись послугами управлінських компаній. Кожен будинок зобов’язаний буде обрати собі такого “виконавця послуг”, і лише одного, що фактично робить людей рабами, змушеними платити НЕПОМІРНІ КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ без покращення якості послуг, розмір яких буде встановлюватись цією керуючою структурою.

Реальної конкуренції між керуючими компаніями не буде. Кабмін визначатиме перелік тих організацій-монополістів, які грабуватимуть мешканців будинків.

Ви не зможете відмовитись від підписання договорів. Публічно запропонований договір з пропозиціями споживачу не підлягає письмовому оформленню. Його достатньо опублікувати в місцевій газеті – і це означатиме, що ви погодились на ці тарифи.

Втекти від рабства буде нікуди, бо воно охопить усі житлові будинки. Кодекс дасть керуючим компаніям можливості розправи з людьми – від права виселення їх з власного житла до можливості житлово-комунальних інспекторів вриватися в квартири без рішення суду, що не дозволено навіть міліції.

В жодній успішній країні немає ніяких Житлових Кодексів. Всі питання, що регулюють сферу ЖКГ, є в законах і в Цивільному Кодексі. І замість того, аби їх доопрацювати, влада створює величезний новий кодекс. Бо мета його прийняття одна – дерибан нерухомості та викачування грошей з громадян.

Деякі норми проекту прямо суперечать Конституції України, зазіхають на принцип недоторканості приватної власності НА ВИГОДУ ЖМЕНЬКИ ДЕПУТАТІВ-ЗАБУДОВНИКІВ, які й проштовхують цей Кодекс.

Ми вимагаємо:

1. Відхилити проект Житлового Кодексу.

2. Не допустити встановлення монополії в сфері надання комунальних послуг і створення

керуючих компаній в цій галузі.

3. Невідкладно прийняти закони, що дають власникам помешкань реальну можливість бути повноцінними

співвласниками будинків та ефективно управляти особистим майном.

Громадська ініціатива “Проти житлового рабства”

(об’єднує 20 організацій, які підписали Маніфест проти житлового рабства, а також експертів,

аналітиків, профспілки, організації співвласників багатоквартирних будинків)

Відкладіть усі справи і

захистіть власне житло! Запросіть знайомих! Поширюйте цю інформацію!

Увага! Акція відбувається

без партійної і організаційної символіки

Громадський комітет “Проти комунального рабства”

тел.: 0993058732, 0638993621

Блог Тетяни Монтян

Чи є різниця між тим, що каже Тягнибок в Тернополі і за Збручем?

У Хмельницькому відбувся перший фестиваль короткометражних фільмів «Кілька хвилин». Перемогли – тернополяни