У наших сусідів брати Клички оголосили “Старт до успіху”

Поділитися

Уперше за багато років в Україні з’явиться нова дитяча спортивна школа! 7 червня Фонд Братів Кличків в рамках Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!» відкрив у м.Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) новий дитячий спортивний заклад. Офіційне відкриття та перші заняття дітей спортом у ДЮСШ №2 відбулись за участі виконавчого директора Фонду братів Кличків Ганни Старостенко та представників місцевої влади.

У новій школі працює відділення з боксу, настільного тенісу, боротьби – ці види спорту у Кам’янці є найбільш популярними серед дітей та молоді, але до появи нової ДЮСШ у них не було змоги займатися спортом у комфортних умовах та на сучасному обладнанні. Разом з тим, діти здобували високі результати у спорті – посідали перші місця у багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірах, чемпіонатах України та Європи. Тому керівництво закладу та місцева адміністрація скористалися унікальною можливістю взяти участь у Всеукраїнському проекті Фонду братів Кличків «Старт до успіху!». На відкритті школи тренери запевнили всіх присутніх, що з появою нової сучасної школи за підтримки Фонду братів Кличків спортивні результати будуть лише примножуватись.

Ганна Старостенко, виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків»: «Перемога в усьому, не лише у спорті – це наш принцип та наша мета. Але з перемогами не народжуються – їх здобувають. Тому дуже важливо, що діти мають на старті. Заняття спортом у комфортних умовах та під наглядом досвідчених тренерів може стати стартом до успіху у житті для наших дітей. Вони будуть не лише здорові, але й зайняті – адже відтепер у них є всі умови для фізичного виховання, гармонійного розвитку та становлення як особистості».

Нагадаємо, ДЮСШ №2 м. Кам’янець-Подільський стала одним із учасників Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!». Впродовж року Фонд відкриє оновлені спортивні школи в містах Горлівка (Донецька обл.), Сєвєродонецьк (Луганська обл.), Хотин (Чернівецька обл..).

УВАГА! До 10 червня триває конкурс на пошук ще одного учасника проекту!
Правила участі – на сайті Благодійної організації «Фонд братів Кличків» www.klichkofund.org

До вихованців Петриківського дитячого будинку «Пресвята родина» 7 червня завітали представники обласного та Тернопільського міськрайонного центрів зайнятості

У медичну галузь Тернополя приймають інвестиції. Наразі по-телефону