У Тернополі мешканці вулиці Живова, 18, проти будівництва житлового будинку на території двох дитсадків

Поділитися

Територію двох дитячих садочків незаконно забрали під будівництво, – про це заявляють мешканці вулиці Живова, 18. Майданчик дитсадків навпроти їхнього будинку обгородили та почали там забудову. Як вдалося дізнатися людям, на ділянці зводять житловий будинок. Проте хто є забудівником – людям невідомо.

Людмила Скоропад, мешканка будинку на вул. Живова, 18: «Немає ні щитової дошки з вивіскою, хто забудовник, хто власник землі, який має бути план, коли початок, коли кінець, проект – нічого цього немає. Натомість завезли будівельний вагончик, побудували паркан. У нас є загроза, що забирають нашу прибудинкову територію з дитячими майданчиками, зеленою зоною. А дихати нам тут нема де, тому що друга територія – це ринок. Там загазованість. Це наші легені, якими ми дихаємо».

Із проханням припинити будівництво та зберегти дитячі майданчики мешканці звернулися до міського голови Тернополя. Мер проблему вислухав і обіцяв розібратися.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Ми цю інформацію перевіримо: чи було рішення сесії, кому виділялось і на які потреби, чи був дозвіл на будівництво. У вівторок ми дамо людям відповідь про те, які взагалі дозволи видавалися. І, відповідно, розпочнемо вже із завтрашнього дня займатися тим, наскільки законно ці роботи проводяться. Якщо вони проводяться без жодних дозволів, якщо вони є незаконними – відповідно, будемо реагувати на те, щоб такі роботи тут не проводилися. Є глибокий є сумнів, що вони ведуться законно – тут один-єдиний заїзд у двір. Навіть немає куди заїхати ні вантажній машині, ні крану», повідомляє телеканал ІНТБ

На списаних боргах ПЕК зароблять чиновники, а сплачуватиме населення

Платники податків Тернопілля поповнили бюджет держави на 587 млн. гривень