Василь Деревляний у Верховній Раді

Поділитися

Про народного депутата Василя Деревляного у місцевій пресі колись писали чимало критичного. М’яко кажучи, критичного. Час минув і все розтавив на місця: місцевому олігарху набридло «замовляти» статті, а  Василь Деревляний «обпікся» щодо Сергія Кирика. Проте, далеко не статті в газетах чи внутрішньопартійні справи характеризують роботу народного депутата. Заглянувши на сайт Верховної Ради, ми побачили, що головний бютівець Тернопільщини здійснив 22 запити.

Запити стосуються щодо невідкладного забезпечення державного контролю за діяльністю корпорації “УКРБУДІНВЕСТ” з метою захисту прав ошуканих пайовиків підприємств – учасників цієї корпорації, яку створив і очолює Зіновій Щепановський, щодо невідкладного фінансування ремонту автомобільних доріг Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, щодо зловживань у сфері земельного законодавства головою Підволочиської районної державної адміністрації Тернопільської області Віталієм Сумом, щодо недопущення реорганізації Копичинецької комунальної районної лікарні, Хоростківської та Гримайлівської комунальних дільничних лікарень Гусятинського району Тернопільської області, що проводиться з метою скорочення медперсоналу і призведе до погіршення якості медичного обслуговування населення, щодо недопущення ліквідації Лановецькою районною державною адміністрацією мережі дошкільних навчальних закладів Лановецького району Тернопільської області тощо.

Є цікавий запит, який свідчить про відвертий наклеп голови Тернопільської обласної ради Олексія Кайди.

Як голосує головний бютівець Тернопілля – можна побачити тут

Як у Копичинцях відбувся випуск школи-гімназії

Ярослав Джоджик, як і Іван Стойко, клопочеться про Кіровоградський драмтеатр. А Орест Муц написав лишень один законопроект