VIP-клуб для молодих «регіоналів»

Поділитися

Партія регіонів залучатиме нових членів до свого молодіжного крила знижками у SPA-салонах та на заправках. Політиолги застерігають: перетворення партії на «елітний клуб» може роздратувати лише маси.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молоді регіони» презентувала у четвер дисконтні картки, за якими її члени зможуть отримувати знижки на різноманітні товари та послуги в установах-партнерах організації – від магазинів одягу та взуття до салонів краси, аптек та медичних компаній. За словами народного депутата Андрія Пінчука, що брав участь у презентації, сьогодні вже випущено тисячу таких карток. Надалі їхню кількість планується збільшити до 30 тисяч, а розповсюджуватимуть дисконти між «молодими регіоналами» безкоштовно.

«Золота молодь»

Створення «ексклюзивного клубу членів організації», як «Молоді регіони» самі охрестили власну ініціативу, здатне викликати не лише роздратування мас, але й перетворити «регіональну молодіжку» на «клуб золотої молоді», сказав Deutsche Welle голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко. Він упевнений, що автори такої ідеї «живуть у світі дорогих клубів та ресторанів і не знають, що країна в цілому живе інакше». У підсумку це може не лише відвернути від владної партії потенційний електорат, але й викликати соціальне розшарування у її власних лавах, каже політолог.

Політична корупція

Сьогодні ще невідомо ані те, які компанії стануть партнерами «Молодих регіонів», ані розмір знижок. На запитання, чи не стане раптом влада примушувати бізнес до такої співпраці, Фесенко відповідає: «Навряд чи». Однак додає: «Якщо вони будуть вимагати від всіх такої знижки, це вже на грані кримінальної відповідальності». Політолог каже, що подібна форма залучення до лав організації і так може вважатися певним видом політичної корупції. Та законодавством вона не заборонена і правоохоронців зацікавить навряд чи, впевнений він. Та у подібних ініціативах криється глибинна помилка партійної тактики загалом, каже Фесенко. Адже дисконтні картки – суто маркетинговий хід, тоді як «політична структура має діяти не на матеріальних засадах, а на ідеологічних», підсумовує експерт.

http://www.dw-world.de

Журналісти вивчали ази он-лайн журналістики

Ярослав Угляр – перший заступник голови Гусятинської райдержадміністрації