Журналісти вивчали ази он-лайн журналістики

Поділитися


За підтримки проекту «У-Медіа»“Наближення інформаційної журналістики Тернопільщини до європейських стандартів через підвищення професійності та фаховості репортерів радіо та телебачення” відбувся другий практичний тренінг з он-лайн журналістики. Його 14-15 червня провели тренери з Києва Ігор Куляс, Олександр Макаренко та Андрій Маштаков. 25 практикуючих журналістів, студентів відділень журналістики тернопільських вишів, представники громадських організацій продовжили навчання азам он-лайн журналістики та можливостям використання соціальних мереж у розповсюдженні соціально важливої інформації у блогосфері.

Учасники тренінгу провели мізковий штурм щодо тем журналістських розслідувань і способів їх реалізації в Інтернеті. За допомогою тренерів вони сформулювали теми журналістських розслідувань і можливі способи їх реалізації. Учасники відпрацьовували навички збору різних видів інформації (відео, фото, аудіо, фактична інформація, коментарі) для створення повноцінного журналістського розслідування в Інтернеті, обговорили способи подачі матеріалу.
Особливу увагу було приділено розбору робіт учасників. Тренери визначали сильні і слабкі рішення, виводили ефективні способи створення журналістського розслідування он-лайн. Цьому пункту тренінгу була приділена особлива увага – адже тільки при такому спільному обговоренні з кожним учасником визначалися помилки та промахи при підготовці матеріалу, способах його подачі, вимальовувалися нові підходи до матеріалу.
Цікавим було і обговорення ефективної комунікації журналіста з блогами і соціальними мережами та анонсування і просування журналістських матеріалів в соціальних мережах.

Тернопільська митниця вже кілька місяців перевищує план у порівнянні з іншими регіонами України

VIP-клуб для молодих «регіоналів»