111

Учора увечері російський телеканал НТВ влаштував черговий антиукраїнський шабаш, переконуючи аудиторію, ніби Львів — фашистське місто, та й уся Україна недалеко від нього пішла.

Примітно на цьому тлі виглядають слова нового консула РФ у Львові (наводимо ще один фрагмент його інтерв’ю виданню Zaxid.net):

«Ви знаєте, що сюди приїжджали найбільші туроператори Росії? Вони цікавилися львівською системою туризму, закарпатською, рівненською. Для вас буде несподіванкою, що через півроку, наступного року сюди приїдуть тисячі забезпечених туристів з Росії, й не для того, щоб політикою займатися та з прапорами бігати, а пити воду в Моршині й Трускавці, лазити замками, фотографувати. Ви знаєте, що з Москви та Санкт-Петербурга забезпечені туристи літають сюди кави випити? У п’ятницю вилітають, побудуть тут, а в понеділок повертаються» (кінець цитати).

Це все, звісно, розчулює. От тільки чому ці товстосуми та фотографи на російському ТБ не з’являються, щоб хоч кілька теплих слів сказати про чудове місто й край, які на ФСБ-ТБ обпльовують усілякі виродки? А якщо їх на рідне ТБ на пускають, то нехай би в Луганську область приїхали на день, розповіли б жителям нещасного Красного Луча, наприклад, що у Львові не все так страшно, як їм день за днем розповідають місцеві регіонал-комуністи. Користі для «братерської дружби» було б чимало.

obkom.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.