111


Контрольно-ревізійним відділом в Чортківському районі  проведено планову ревізію    Білобожницького   сільського бюджету за 2008 – 2010 роки.

Білобожницька сільська рада одна  із найбільших в районі за чисельністю і об’єднує 4 села. Відповідно, і бюджет села  складає близько мільйона гривень на рік. Проте,  село не є  фінансово самодостатнім, оскільки  дотація з районного бюджету в структурі доходів становить  більше  75 відсотків

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 62  тис. гривень.

Так, проведеним аналізом повноти надходження  коштів за використання  земельних ділянок несільськогосподарського призначення  встановлено, що  плата за землю надходила несвоєчасно: за 6  укладеними  угодами  до місцевого бюджету не надійшло 22,2 тис. грн. Ще 740 грн. недоотримано за оренду приміщення.

Ревізією виявлено також низку порушень законодавства з оплати праці.

Зокрема, вихователям груп загального типу дошкільного закладу заробітна плата  нараховувалась,  виходячи із 36-годинного тижневого навантаження, а не 30-годинного, як це передбачено чинним законодавством, що призвело до недоотримання ними заробітної плати на 18,3 тис. грн. Крім того, працівникам апарату  сільської ради впродовж   2008 року  не нараховано  і не виплачено  індексацію грошових доходів в сумі  2  тис. гривень.

Також  зайво було виплачено заробітної плати на 6,5 тис.грн.  Незаконні виплати заробітної плати та застосування завищеної ставки сплати зборів призвели до зайвого нарахування та сплати внесків до державних цільових фондів на суму 10,4 тис.гривень.

Ревізією повноти відшкодування  сільській раді вартості спожитих орендарем тепло,-енергоносіїв встановлено незаконних витрат бюджетних коштів на півтори тисячі гривень

За результатами ревізії  на   трьох посадових осіб сільської ради  складено протоколи  про    адмінправопорушення за ст. 164-2 ч.1 КУпАП.

 

Прес-служба КРУ в Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.