111

У ході роботи чергової сесії Тернопільської міської ради депутати політичної партії «Фронт Змін» виступили проти будівництва підприємства з переробки твердих побутових відходів у межах міста.

«Нам так і не вдалося з’ясувати конкретної інформації про інвестора та суми внеску до статутного капіталу новоствореного товариства, яку повинно надати комунальне підприємство «Екоресурси», також нам не відомі умови договору», – сказав Петро Гринчишин.

Крім того, він нагадав міському голові Тернополя Сергію Надалу його передвиборні обіцянки не допустити будівництва сміттєпереробного заводу в межах міста та висловив побоювання щодо тарифів на вивезення сміття, які приватний інвестор зможе диктувати, побудувавши таке підприємство.

Оскільки всі зауваження депутатів від «Фронту Змін» були проігноровані просвободівською більшістю депутатського корпусу, «фронтовики» запевнили, що відстежуватимуть кожен крок влади і роз’яснюватимуть мешканцям Тернополя можливі наслідки її «господарювання».

3 comments

  1. stepanko

    От цікаво, коли Заставний хотів в місті збудувати сміттєпереробний завод, Гринчишин був тільки за. Як скоро міняється бачення…

  2. gram

    Заставний хотів будувати не сміттєпереробний завод, проблему треба знати, щоб писати, але те що Надал всіма бідами лякав тернополян, а тепер хоче будувати – то це факт.

  3. gram

    Заставний хотів будувати не сміттєпереробний завод, проблему треба знати, щоб писати, але те що Надал всіма бідами лякав тернополян, а тепер хоче будувати – то це факт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.