111

Напередодні відзначення 15-річниці Конституції України відбулися конференції Бережанської, Теребовлянської, Підгаєцької, Борщівської та Заліщицької районних організацій Партії регіонів.
Від імені Тернопільської обласної організації Партії регіонів однопартійців районів з 15-річницею Конституції України привітали члени керівних органів облорганізації, а також представники фракцій Партії регіонів у Тернопільській обласній та Тернопільській міській радах.

Як позитивний факт було відмічено те, що саме новій владі не байдужий розвиток та удосконалення Основного закону задля блага суспільства й держави.

Підсумувавши свою роботу за попередній період, регіонали обрали нових голів районних  організацій, доручивши цю відповідальну роботу найактивнішим своїм членам, які уже якнайкращим чином зарекомендували себе в партійній сфері, зокрема, в реалізації заходів з ідеологічної та політичної роботи.

Так, головою Бережанської районної організації Партії регіонів обрали Олесю Кашарабу. Нова очільниця організації здобула повагу мешканців краю і як хороший фахівець на посаді директора Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а  також як депутат Бережанської міської ради від Партії регіонів.

Крім того, «як заступник керівника Бережанського районного штабу Партії регіонів під час виборів 2010 року, Олеся Кашараба вкрай сумлінно проявила себе в агітаційні роботі з виборцями краю, тож, безсумнівно, їй варто доручити й сьогоднішню відповідальну посаду», – зазначили однопартійці, висуваючи регіоналку на посаду голови райорганізації.

Також головою Теребовлянської районної організації Партії регіонів обрано Василя Гудзюка (заступник керівника районного штабу Партії регіонів під час виборів 2010 року), Заліщицьку районну організацію Партії регіонів очолив Сергій Петренко – депутат Тернопільської обласної ради від Партії регіонів, керівник районного штабу Партії регіонів під час виборів 2010 року; Підгаєцьку районну організацію Партії регіонів – Наталія Кравченко (заступник голови Підгаєцької районної ради, керівник районного штабу Партії регіонів під час виборів 2010 року); Борщівську районну організацію Партії регіонів – Валентин Антонійчук (депутат Борщівської районної ради від Партії регіонів, заступник керівника районного штабу Партії регіонів під час виборів 2010 року).

Варто зазначити, що усі новообрані голови районних організацій Партії регіонів є мешканцями відповідних районів області, а отже добре знають проблеми місцевих мешканців – своїх земляків (йдеться про соціально-економічні проблеми, які спричинила ще попередня влада) та готові докладати зусиль для їх вирішення.

Визначили регіонали районів й майбутні завдання – найпріоритетніше з яких – робота з людьми та для людей, сприяння та безпосередня участь у реалізації програми Партії регіонів, поповнення лав партії новими членами, повідомляє партійний сайт

1 comment

  1. Іван

    Не знаю наскільки правда те, що В. Гудзюк був заступником керівника районного штабу Партії регіонів під час виборів 2010 року, оскільки на тих виборах він балотувався на посаду міського голови Теребовлі від “Єдиного центру” і заняв останнє місце серед 8 кандидатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.