111

Ми, представники національно-державницьких громадських організацій Тернопільщини, висловлюємо підтримку ініціативі знаного політичного та громадського діяча Валентина Наливайченка з приводу необхідності об’єднання усіх патріотичних партій та рухів в Україні, з метою перемоги на парламентських виборах 2012 року проукраїнських сил.

На наше переконання, вибори до Верховної Ради України, які відбудуться восени 2012 року є реальним шансом змінити політичну та економічну ситуацію в державі на краще, зупинити наступ проросійських шовіністичних кіл та сформувати реальну потужну опозицію для остаточної перемоги над діючою антиукраїнською владою.

Питання консолідації в національно-демократичному таборі ніколи не втрачало своєї актуальності. Але сьогодні, в умовах, коли над Україною зависла небезпека втрати усіх державницьких та демократичних завоювань, ідея об’єднання нарешті повинна бути реалізованою.

Ми підтримуємо пропозицію Валентина Наливайченка перейти від пустих балачок до реальних дій. Закликаємо лідерів усіх патріотичних політичних сил 12 липня 2011 року прийти на зустріч у Києві, потиснути руки і стати в одну когорту боротьби за ідеали Української Самостійної Соборної Держави.

 

Тернопільські обласні організації:

 

Громадсько-політичного об’єднання «Українська справа»

Центру національного відродження ім. Степана Бандери

Ліги Українських жінок Тернопільщини

Тризубу ім. Степана Бандери

Молодіжного націоналістичного конгресу

Молодої Просвіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.