111

країнські біоенергетики, екстрасенси, цілителі та астрологи розповіли своє бачення майбутнього Юлії Тимошенко.

Cтоличний біоенергетик Юрій Козлов впевнений, що екс-прем’єра посадять за ґрати на п’ять років.

“Це дуже змінить її світогляд. На волю вона вийде іншою людиною. До політики захоче повернутися, але успіху, який був у неї 2005-го, не матиме. Їй краще піти з політики і зайнятися бізнесом. На старості писатиме мемуари. Проживе до 82 років”, – розповів він “Газеті по-українськи”.

Біоенергетик 44-річна Лілія Хасапєтова з міста Кривий Ріг розкладає карти навколо портрету екс-прем’єрки. З обох боків лягають червовий і бубновий королі.

“Тимошенко не посадять. За неї вступляться двоє дуже впливових у світі чоловіків. У справі будуть замішані чималі гроші, але на статках Юлі це не позначиться. У неї дуже сильний ангел-охоронець. Виводитиме її з найскладніших ситуацій”, – відзначила вона.

Із колоди карт витягає чотири “десятки”, що означають багатство і достаток.

“По картах бачу, що вона зараз самотня. Але за її спиною стоїть чоловік – червовий король. Це ще й кохання означає. Сімейне становище може змінити у жовтні 2012-го. Тоді ймовірне заміжжя або просто почне жити з кимсь у цивільному шлюбі. 2014 року до неї повернеться успіх – про Тимошенко знову заговорять. З іншого боку, вона може покинути Україну: усі карти вказують на далеку дорогу у західному напрямку”, – гадає Хасапєтова.

Цілителька 54-річна Людмила Захарченко працювала з Тимошенко 2005 року.

“Я тоді провела кілька сеансів, очистила її ауру. Вказала на слабкі місця. Юля мене не дуже послухалась і не віддячила. Тепер без її волі глибоко втрутитися в її ауру-оболонку не можу. Клопотів їй завдадуть близькі родичі. Наступні два роки будуть суцільним падінням”.

Кризовий період екс-прем’єрка переживатиме у листопаді–грудні 2011-го, вважає харківський астролог Олена Максимова.

“У цей період хтось намагатиметься завдати шкоди її майну. Можуть підпалити дачу або квартиру. Вирок суду варто чекати 30–31 серпня. За ним будуть кілька апеляцій. Ув’язнення може бути тимчасове. Покарання за ґратами можуть замінити домашнім арештом або умовними санкціями”.

2013-го Тимошенко матиме проблеми зі здоров’ям. Через високий тиск турбуватиме постійний головний біль. Страждатимуть нервова система і шлунок. Усій її сім’ї варто остерігатися 2017–2018 років. Тоді можливі авто- та авіакатастрофи.

Максимова передбачає, що Юлія Тимошенко залишиться в політиці до 2023-го. Усередині 2015 року змінить оточення і партнерів, матиме політичний успіх.

“2015 рік буде ключовий і в її особистому житті. Може розгорітися бурхливий роман. Бачу, що з чоловіком вона посварилася 2005-го. Продовження їхній шлюб не матиме. Розлучення відбудеться найближчим часом. Подружжя давно не живе разом”, – підсумувала астролог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.