111

Степан Барна політик у Тернополі хоч і молодий, але відомий. Щодня його можна побачити як не на телеканалі ІНТБ, який пов’язують з колишнім міським головою Романом Заставним, так на шпальтах ЗМІ та соціальних мережах. Для тернопільського політика пан Степан зробив карколомну кар’єру – очолив “комсомол” “Нашої України” на всеукраїнському рівні. Більше того, залишивши партію, він і досі є лідером “молодіжки”. Чимало тернополян нині кажуть,  що для міста і області  дуже добре, що є дієва опозиція. Мовляв, ні Надал, ні Хоптян спокійно зловживати своїм становищем не можуть. Саме до такої прогресивної альтернативи належить Степан Барна.

Про “Свободу” і Партію Регіонів, губернаторів Тернопілля і очільників облради, майбутні президентські вибори і власні промахи, про здобутки Надала і “гріхи” Романа Заставного – про все це дивіться в інтерв’ю зі Степаном Барною, депутатом Тернопільської обласної ради.

1 comment

  1. читач

    ану, Стєпашка, розкажи, як твій кращий колєга Бодьо Рокочий помагав регіонам в міській ТВК результати виборів тосувати, покажи, яким телефоном користуєшся, розкажи, шо той громадськи транспорт, про який ти говориш – це таксі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.