111

У липні уся Тернопільщина вшановує пам’ять своїх земляків, які  безневинно були схоплені  репресивною машиною червонопрапорних окупантів і розстріляні 1941 року в катівнях НКВС. У цей же час Тернопільська обласна державна телерадіокомпанія цинічно демонструє фільм, в якому пропагується комуністична ідеологія і мовою північного сусіда послідовники леніна і сталіна погрожують «показати силу кулака» і запровадити «червоний терор».

«Демонстрація подібного фільму державним телеканалом є знущанням над пам’яттю десятків мільйонів українців, які  віддали своє життя в боротьбі з «червоною чумою», що прокотилася нашим краєм. 20 рік української незалежності вже був осквернений новітньою окупаційною владою через спробу прирівняти кривавий червоний прапор, під яким здійснював злочини комуністичний режим, до державного стяга. Лише завдяки рішучому опору українських патріотів, що  стали на захист державних символів і не дали спаплюжити честь борців за українську незалежність,  червоне знущальне ганчір’я не було розвішано по усій державі, а тепер згідно з  рішенням Конституційного суду визнано неконституційним.

Але червона істерія та антиукраїнська сутність теперішньої проросійської окупаційної влади не стихає, а набирає обертів. Завдяки редакційній політиці державного телеканалу ТТБ, що демонструє фільм, зміст якого є не лише знущанням над  пам’яттю полеглих  мільйонів українців, але й суперечать чинному законодавству та нормам суспільної моралі. Використані у фільмі тези щодо проведення «червоного терору», який, як відомо, за визначенням є найгострішою формою боротьби проти політичних і класових супротивників із застосуванням насилля аж до фізичного знищення, можуть кваліфікуватися за статтею 129 Кримінального Кодексу як  погроза вбивством. А використання у фільмі мови іншої держави свідчить лише про зв’язок між кремлівськими хазяями та комуністичною п’ятою колоною, які спільно реалізовують в сучасній українській державі сценарій новітньої окупації.

«Фракція ВО «Свобода» в Тернопільській обласній раді вимагає від правоохоронних органів розслідування щодо демонстрації Тернопільською обласною державною телерадіокомпанією згаданого фільму та притягнення до відповідальності винних осіб. Ми не маємо права допустити,  щоб державне телебачення стало рупором антиукраїнських сил», – зазначив голова фракції ВО «Свобода» в Тернопільській обласній раді Олег Сиротюк, повідомили “Про все” у прес-службі Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

1 comment

  1. Василий

    Доброго дня шановна редакці каналу і вельмишановна Гусятинська влада і в цілому влада Тернопільської області і України в цілому.Пишуть до вас жителі вул.Наливайка смт.Гусятин.Ми до сих пір старалися мовчати і закривати очі на рух автотранспорту,який стихійно відкрився по нашій вулиці,але стільки вже не можливо на це дивитися і продовжувати нічого не казати і не реагувати..До цих пір проїзд через вул.Наливайка і через центр міста на міст і дальше на Хмельницьку область був закритий встановленням металічних стовпців,які згодом зловмисники розігнули і почали переїзджати легковими машинами і пікапчиками…Тепер бачимо,що стовпці ще розігнули більше і вже нагло почали проїзджати великі ДЖИПИ і мікроавтобуси…А це шум попід самі наші вікна,знімання пилюки,вихлоп газів,якими ми не хочемо і не збираемось дихати в такій складній і без цього екологічній ситуації…Крім того хочу зазначити,що вул.Наливайка знаходиться у парковій зоні де гуляе багато молодих мам з колясками і зі своїми немовлятами,які хочуть теж спокійно няньчити дітей там де свіже повітря і невеличкий оазис у спекотну погоду!!!
    Такщо Ми просимо вас закрити на глухо проїзд через вул.Наливайка,адже для цього існуе об”їздна дорога з усіх сторін нашого міста!Якщо нас не почують місцеві керівники,то будем жалітися вище і станем живим ланцюгом перекривати рух через міст на Хмельниччину!!!!Просимо почути нас!!!!
    P.S. А пану В.Рибачишину,який пиши статті в районку на рахунок,щоб відкрити проїзд скажем:якщо немае грошей на літру пального і нехочете пройтися 30 хв. до с.Гусятин то зкинемось Вам по пару гривні і купимо велосипед!!!!!!Це буде здорово для його здоров”я і одночасно економія,якої він так добиваеться..!!!До речі там рік трапляється декілька аварій і до речі нещодавно водій автомобіля АУДІ-80 порушивши швидкітний режим збив мотоциклістів..Пасажиш мотоцикла не вийшовши з коми помер…

    Доки на наші зверненя не буде ніхто реагувати…!!!???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.