У Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні “начудили” на 356 тисяч гривень

Поділитися

Контрольно-ревізійним відділом в  м. Тернополі та Тернопільському районі проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Тернопільської  міської дитячої комунальної лікарні

Ревізією встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 356 тис.гривень.

Низку порушень допущено при нарахуванні та виплаті заробітної плати. Зокрема, молодшому медичному персоналу не підвищено посадовий оклад на 10 відсотків за використання в роботі  дезинфікувальних засобів, а окремим працівникам лікарні за час перебування їх  у відрядженні  добові оплачено не в повному обсязі,  внаслідок чого ними недоотримано більш ніж 148 тис.гривень. Також встановлено незаконні виплати заробітної плати. Так, допущення помилки при встановленні посадового окладу головного лікаря призвело до завищення в тарифікаційних списках посадових окладів заступників головного лікаря, головного бухгалтера та його заступника та незаконної виплати заробітної плати на загальну суму 86 тис.грн. Внаслідок встановлення непередбачених законодавством надбавок та доплат незаконно використано на заробітну плату ще майже 10 тис.грн.

Незаконні виплати заробітної плати призвели до зайвого перерахування внесків до державних цільових фондів коштів в сумі 34,8 тис.грн. Крім того, внаслідок нарахування внесків на фонд оплати праці працюючих інвалідів за завищеними ставками, до Пенсійного фонду України зайво перераховано  майже 14 тис.грн.

Крім того, медичному університету ім. Я.Горбачевського, кафедра та навчальні кімнати якого розміщені на території лікарні, не  виставлялись до відшкодування  рахунки за спожиті комунальні послуги на суму більш ніж 27 тис. грн.

Також встановлено неперерахування до міського бюджету коштів у сумі 23 тис.грн., отриманих як відшкодування незаконних витрат минулих бюджетних періодів.

Проведеними контрольними обмірами виконаних робіт по капітальному ремонту приміщень лікарні встановлено їх завищення майже на 9 тис. гривень.

За наслідками ревізії на дев’ятьох осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення  за ст. 164-2 КУпАП, на двох – за ст. 164-12 КУпАП, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Матеріали ревізії передані до прокуратури м.Тернополя, повідомили “Про все” у  прес-службі КРУ в Тернопільській області

Як на Тернопільщині ревізували училище сфери послуг та туризму

До Тернополя завітає скульптор Олег Пінчук