111

Прокурор Зборівського району склав адміністративний протокол стосовно секретаря однієї із сільських рад Зборівського району про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-2 КУпАП.

Встановлено, що санітарний лікар Зборівської райСЕС склав стосовно секретаря однієї із сільських рад району адміністративний протокол за вчинене ним порушення, передбачене ст..22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». У подальшому – на чиновника наклали адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 170 грн.
Штраф порушник не сплатив, а відтак невдовзі на адресу сільської ради надійшла постанова держвиконавця про стягнення з боржника в дохід держави 340 грн.
Втім секретар сільради, щоб не сплачувати кошти, виготовив та надав у відділ ДВС Зборівського району завідомо неправдиву довідку про те, що такої особи, як він, на території сільської ради немає. Крім того, секретар взяв печатку у сільського голови та завірив завідомо неправдивий документ.
Стосовно секретаря сільради складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення за ст. 172-2 КУпАП (порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди ).
Відповідно до ч. 1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», посадовій особі органу місцевого самоврядування забороняється використовувати свої службове становище з метою одержання неправомірної вигоди для себе.
Суд визнав винним державного службовця у вчиненні адміністративного правопорушення. Посадовець, який вирішив «зекономити» 340 гривень, відповідно до постанови суду, змушений сплатити тепер штраф у розмірі 850 гривень.

прокурор Зборівського району
Микола Матвійчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.