Де взяти посвідчення батькам і дітям з багатодітних сімей у Тернополі?

Поділитися

Згідно з частиною шостою статті 13 Закону України «Про охорону дитинства» батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення.

Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010р. №209 посвідчення є документами ,що підтверджують статус багатодітної сім’ї і дітей з такої сім’ї та їх право на отримання пільг згідно із Законом України «Про охорону дитинства» та іншими актами законодавства.

У м. Тернополі посвідчення видаються управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і туризму( вул. Шевченка, 1)

Строк дії посвідчень визначається окремо для кожної багатодітної сім’ї.

Управління соціальної політики з 1 січня 2010 року відшкодовує збитки організаціям – надавачам житлово – комунальних послуг багатодітним сім’ям, які включені до ЄДАРП.

Однак не всі багатодітні сім’ї ,які користуються пільгами, представили копії посвідчень в управління соціальної політики.

Враховуючи вищевикладене, просимо сім’ї виготовити такі посвідчення і терміново подати їх копії у відповідні організації-надавачі послуг та в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (м. Тернопіль, вул. Лисенка 8 каб. №5)

Книгарня «Є» та видавництво «Грані-Т» запрошують Вас на майстер-клас з книжкової ілюстрації, який проводитиме тернопільська художниця Яна Гавриш

Михайло Поплавський проспонсорував книжку про автора пісні “Росте черешня в мами на городі”