Дорожньо-транспортні пригоди зі смертельними наслідками на Тернопіллі розкриті

Поділитися

Повідомлення знайдений на обочині труп 21-річного жителя с.Садки Заліщицького району надійшло до районного відділу внутрішніх справ о 6.45.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група працівників Заліщицького РВ УМВСУ та обласної автоінспекції. Знайдені сліди фарби лише вказували на колір автомашини, будь-яких інших уламків та деталей, які б вказували на марку транспортного засобу, не було. Розпочалася кропітка робота по опитуванні жителів прилеглих сіл, які б могли бачити причетний до автопригоди автомобіль. До розшуку були задіяні працівники міліції суміжних районів та значні сили працівників ДАІ області. Проведена робота дала свій результат, водія який вчинив наїзд було встановлено, ним виявився 31-річний житель села Попівці Заліщицького району. Після скоєння наїзду він виїхав до республіки Польща. По даному факту порушено кримінальну справу, а самого водія оголошено в міжнародний розшук.

21 вересня о 21.30 на вулиці Микулинецькій обласного центру було смертельно травмовано 79-річного пішохода. Автомобіль з місця пригоди поїхав. Жодних про свідчень про марку автомобіля очевидці назвати не могли, знайдені уламки фарби лише вказували на колір. За два дні було перевірено більше тисячі автомобілів, опитано сотні людей і водія , який вчинив наїзд на пішохода було знайдено. Ним виявився 24-річний тернополянин, який після скоєння наїзду сховав автомобіль «БМВ-316» у садибі свого батька на хуторі Острівець Збаразького району.

По різному можна називати  водія, який після наїзду поспішив втекти, але мені хочеться назвати його злочинцем. Саме він залишає напризволяще зневічене людське тіло, в якому можливо ще жевріє життя, своїм вчинком саме він кидає виклик не лише працівникам міліції, а всьому суспільству…

30 вересня у Тернополі перебуватиме Лавринович

Сьогодні у Тернополі поговорять про Євро-2012