Головним тренером тернопільської “Ниви” може стати Ігор Яворський

Поділитися

Його попередник Петро Червінь, що формував команду із початку сезону за взаємною згодою із керівництвом, залишив команду. Причиною звільнення Петра Червіня стали невпевнені виступи клубу, – інформує TV-4.

Після семи ігор в групі “А” другої ліги Чемпіонату України з футболу Тернопільська “Нива” із десятьма очками на сьомому місці. Результат команди – три перемоги, одна нічия та три поразки, остання із яких на виїзді, від дубля одеського “Чорноморця”, що наразі йде дванадцятим. Такі результати керівництво клубу не задовольнили.

– Чудово розуміємо, що команда була зібрана буквально за один тиждень і не було можливості створити щось надзвичайно серйозне. Але умови були всі надані, всіх футболістів, яких вони просили, ми запросили, всіх взяли на контракт. І за оцінками експертів, команда ніби непогана, але нема результату, а в нас є завдання виходу в першу лігу, ніхто це завдання не відміняв і не буде відміняти, – розповів президент ФК “Нива-Тернопіль” Автанділ Мдінарадзе.

Відтак Петро Червінь – більше не головний тренер. Оскільки поставлене завдання виходу до першої ліги доведеться виконувати із тими гравцями, що вже у “Ниві”, бо під час сезону команди можуть дозаявити тільки вільних агентів, керівництво взялося за пошуки тренера. Вибір впав на Ігора Яворського, який грав у “Ниві” в кращі її часи ще у вищій лізі, був граючим та головним тренером “Ниви”. Працював помічником головного тренера вищолігових Львівських “Карпат” та Запорізького “Металурга”, головував у тренерському штабі Донецького “Металурга”. Втім угоди між Тернопільською “Нивою” та Ігорем Яворським поки не підписано.

– Він ще сам не прийняв остаточного рішення, але сказав, що тиждень попрацює з командою, подивиться можливості, і якщо порахує, що ці завдання, які потрібні, йому буде під силу виконати, тоді, після гри з Хмельницьким, він може дати згоду і офіційно приступить до роботи з командою, – зазначив Мдінарадзе.

“Нива” з Хмельницьким “Динамо” зіграє вже у суботу, сімнадцятого вересня, на власному стадіоні. Якщо ж за результатом гри Ігор Яворський таки візьме команду, вважає Автанділ Мдінарадзе, в “Ниви” з’являться нові перспективи. Цьому сприяє і фінансова ситуація клубу, що наразі стабілізувалася. В команди врешті з’явилися спонсори. Серед них і Дмитро Фірташ, відомий український бізнесмен, виходець із Тернопільщини.

– Він не бере команду повністю під себе, тобто, він не стає власником команди, але буде приймати дуже серйозну участь в фінансуванні. Це один із кроків, які були зроблені і дали нам змогу запросити такого професійного тренера, як Ігор Яворський, – каже Автанділ Мдінарадзе.

Іноземців просять пред’являти гроші при в’їзді до України

Чим може і не може допомогти посольство.