111

Його попередник Петро Червінь, що формував команду із початку сезону за взаємною згодою із керівництвом, залишив команду. Причиною звільнення Петра Червіня стали невпевнені виступи клубу, – інформує TV-4.

Після семи ігор в групі “А” другої ліги Чемпіонату України з футболу Тернопільська “Нива” із десятьма очками на сьомому місці. Результат команди – три перемоги, одна нічия та три поразки, остання із яких на виїзді, від дубля одеського “Чорноморця”, що наразі йде дванадцятим. Такі результати керівництво клубу не задовольнили.

– Чудово розуміємо, що команда була зібрана буквально за один тиждень і не було можливості створити щось надзвичайно серйозне. Але умови були всі надані, всіх футболістів, яких вони просили, ми запросили, всіх взяли на контракт. І за оцінками експертів, команда ніби непогана, але нема результату, а в нас є завдання виходу в першу лігу, ніхто це завдання не відміняв і не буде відміняти, – розповів президент ФК “Нива-Тернопіль” Автанділ Мдінарадзе.

Відтак Петро Червінь – більше не головний тренер. Оскільки поставлене завдання виходу до першої ліги доведеться виконувати із тими гравцями, що вже у “Ниві”, бо під час сезону команди можуть дозаявити тільки вільних агентів, керівництво взялося за пошуки тренера. Вибір впав на Ігора Яворського, який грав у “Ниві” в кращі її часи ще у вищій лізі, був граючим та головним тренером “Ниви”. Працював помічником головного тренера вищолігових Львівських “Карпат” та Запорізького “Металурга”, головував у тренерському штабі Донецького “Металурга”. Втім угоди між Тернопільською “Нивою” та Ігорем Яворським поки не підписано.

– Він ще сам не прийняв остаточного рішення, але сказав, що тиждень попрацює з командою, подивиться можливості, і якщо порахує, що ці завдання, які потрібні, йому буде під силу виконати, тоді, після гри з Хмельницьким, він може дати згоду і офіційно приступить до роботи з командою, – зазначив Мдінарадзе.

“Нива” з Хмельницьким “Динамо” зіграє вже у суботу, сімнадцятого вересня, на власному стадіоні. Якщо ж за результатом гри Ігор Яворський таки візьме команду, вважає Автанділ Мдінарадзе, в “Ниви” з’являться нові перспективи. Цьому сприяє і фінансова ситуація клубу, що наразі стабілізувалася. В команди врешті з’явилися спонсори. Серед них і Дмитро Фірташ, відомий український бізнесмен, виходець із Тернопільщини.

– Він не бере команду повністю під себе, тобто, він не стає власником команди, але буде приймати дуже серйозну участь в фінансуванні. Це один із кроків, які були зроблені і дали нам змогу запросити такого професійного тренера, як Ігор Яворський, – каже Автанділ Мдінарадзе.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.