На Дністрі відбудеться Молодіжний табір “Повстанська Ватра 2011”

Поділитися

З 6 по 9 жовтня, на Івано-Франківщині, на березі річки Дністер, в околицях села Уніж, відбудеться молодіжний табір-джамборі “Повстанська Ватра 2011 – УНІЖ”, організатором якого є ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.

Уніж – це місце для спілкування та спільної праці людей різних інтересів та професійної спрямованості, яких об’єднує бажання побудувати сильну та багату Україну.

На «Повстанській ватрі» Тебе чекає: інтерактивні лекції та цікаві дискусії з відомими особистостями на різну тематику, починаючи від історії, мистецтва та закінчуючи політикою та бізнесом. А також: пейнтбол, туристичні змагання, спортивні ігри, вивчення народних та повстанських пісень і зустріч з ветераном УПА. Завершенням кожного дня буде цікава і весела ватра.

Станом на 9 вересня свою участь у якості гостей та лекторів “Повстанської ватри” підтвердили: народний депутат України Андрій Парубій, експерт Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай, директор Мистецької агенції «Наш Формат» Влад Кириченко!

Слово “джамборі” в перекладі з мови американських індіанців означає “збір усіх племен після довгої війни” чи “велика рада”. Табір-джамборі в сучасному розумінні означає: зліт, фестиваль, розваги і змагання, але з насиченішою, цікавішою,а головне – кориснішою програмою.

Останній термін подачі заявки на участь – 3 жовтня 2011 року.

Інформаційна довідка:

УНІЖ – це територія колишнього колгоспу із залишками господарських споруд, які згодом, спільними зусиллями громадських активістів та волонтерів, мають перетворитись в клуб-конференцзал, спортцентр, бібліотеку, кампус, тобто місце – де будуть відбуватись вишкільні табори, навчальні семінари, відпочинково-трудові волонтерські заїзди. Все це має робитись руками приїжджих волонтерів і коштами Українського фонду. До Дністра 400 метрів. Навкруги – чудовий краєвид на Дністровський каньйон.

Найбідніший серед мерів обласних центрів – Сергій Надал з Тернополя

У Тернополі до самого ранку погода буде ясною