Піар по-добкінськи

Поділитися

Нещодавно у Теребовлі повністю реконструювали центральний фонтан, що давно не працював. Відбулося це за сприяння міського голови свободівця Сергія Поперечного спільними силами КП «Теребовля» та місцевих підприємців, інформує , як казав Добкін, по-дебільному, прес-служба Тернопільської обласної організації всеукраїнського об’єднання «Свобода». Це ж прямий обов’язок мера!

Виглядає фонтан шикарно, а подали інформацію горе-піарники “Свободи” як завжди…

Єдиний фонтан у місті, що у парку Князя Василька, вже багато років був занедбаний. Неприваблива конструкція із труб працювала лише на великі свята. До відновлення місця відпочинку взялися спільно, тож, результат не забарився.

«Міський бюджет невеликий, а зробити хочеться дуже багато. Помалу порядкуємо Молодіжний парк, в якому замість однієї лавочки тепер багато місць для відпочинку з дітьми, пісочниці, гойдалки. Трошки із запізненням, але дійшла черга й до фонтану. Добре, що нашу ініціативу підтримали підприємці і ми спільними силами завершили роботу.

Є ще деякі задуми, про які говоритимемо після їх реалізації. Благоустрій міста – це лише одне із завдань міського голови. Хочеться, аби Теребовля – одне із найстаріших міст Галичини – нарешті набула привабливого для туристів, та затишного для мешканців міста вигляду», – зазначив свободівець-міський голова Сергій Поперечний.

Обласна рада відзначила кращих рятувальників Тернопільщини

У Зарваниці відбудеться Всеукраїнське військове паломництво