Прокурор Тернопільської області провів прийом засуджених

Поділитися

Прокурор Тернопільської області Іван Мельничук здійснив виїзди в Копичинецьку ВК-112 та Збаразьку ВК-63 управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Тернопільській області.

Прокурор області звернув увагу на медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення засуджених, якість харчування та умови праці.
Зокрема, Іван Мельничук здійснив обхід житлових приміщень, у яких проживають засуджені, а також – виробничих дільниць, на яких вивчалося умови праці засуджених, виробничі потужності, охорона праці та техніка безпеки.
Крім цього прокурор області ознайомився із якістю надання медичних послуг засудженим, зокрема – наявністю медичної апаратури та медикаментів у колонії. Порушень вимог чинного законодавства не виявлено.
Іван Мельничук провів особистий прийом громадян, які відбувають покарання у виправних колоніях. Основні питання, із якими зверталися засуджені, стосувалися роз’яснення норм Закону України «Про амністію», а також застосування до засуджених пільг (умовно-дострокове звільнення, заміна не відбутої частини покарання більш м’яким тощо), передбачених чинним законодавством.
Помічник прокурора області  Олег Вітик

«Холмська» ікона Пресвятої Богородиці у Тернополі

Спекулянти скуповують картоплю по 80 копійок, а продають по 4-5 гривень