Сховки краденого злодії обладнали на кладовищі та горищі будинку

Поділитися

Днями на Тернопіллі перед судом постали два злодії. Один із них попався вперше, другий – четвертий раз відбуватиме покарання.
Жителька районного містечка, що на Тернопільщині, зайшовши у будинок, насторожилася. Речі лежали не на звичних місцях, спорожнів футляр для окулярів, у якому жінка зберігала золоті та срібні прикраси. Крім золотих речей, зникла ще й біжутерія, браслет, свідоцтво про народження та інше. Потерпіла звернулася за допомогою до міліціонерів.
Оперативники розшукали крадія – жителя Хмельницької області, якого раніше тричі судили за крадіжки. Торішньої зими він, відбувши в місцях позбавлення волі три роки, вийшов на волю. В кінці травня чоловік знову ступив на знайому злодійську стежку. Відбитки пальців засвідчили про причетність нічного гостя до злодійства. Опинившись у будинку, вигріб кілька золотих та срібних ланцюжків, перстенів, сережок, кулон, жіночий годинник. Прихопив жіноче кольє та інші речі. Заїжджий гастролер вирішив заховати частину краденого добра, як йому здавалося, в надійному місці — на цвинтарі. Там за одним із надмогильних пам’ятників облюбував таємний сховок для золотих ланцюжка та сережок, а також документів.
Міліціонери затримали підозрюваного та взяли його під варту. Після розслідування судом позбавлено крадія волі на чотири роки. Уперше за грати чоловік потрапив на півтора року, але внаслідок амністії від покарання був звільнений. Коли через рік знову сів на лаву підсудних за крадіжку та розбій, то отримав шість літ ізоляції. Тільки вийшов на волю, як скоїв черговий кримінальний гріх, за який призначили три роки позбавлення волі.
Ще один тернополянин постав перед судом за крадіжку з приватного будинку сусідів. У спальні з дерев’яної шкатулки крадій вигріб два срібні ланцюжки, сережки, підвіску із зображенням Богоматері, кілька каблучок. Забрав два мобільні телефони, командирський годинник з компасом. В одній із шухляд надибав на музикальну шкатулку, в якій лежали ювелірні вироби із золота – кілька золотих обручок, чоловічі та жіночі перстені, два золоті ланцюжки. Ще й тюнер прихопив разом із чоловічим гаманцем та шкатулкою, в якій господарі зберігали обручки.Частину чужих речей заховав на горищі своєї хати.
Вартість краденого була оцінена в круглу суму — більше 17 тисяч гривень. Міліціонери вилучили усі цінності, які стали речовими доказами в кримінальній справі. За рішенням суду їх повернули господарям.

Полювання за металом з електроопор завершилося кримінальною справою

Над релігійною святинею Тернопільщини нависла загроза стати об’єктом торгу