Сільський голова оплатила “липовий” ремонт доріг за 77 тисяч гривень

Поділитися

Прокурором Тернопільської області порушено кримінальну справу стосовно одного із сільських голів Тернопільського району за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення, за ст.364 та ст.366 Кримінального кодексу України.

Дослідчою перевіркою встановлено, що сільський голова уклала з директором приватного підприємства договір підряду на проведення поточного ремонту двох доріг у селі на загальну суму 76 тис. 992 грн.

Надалі сільський голова, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи в інтересах підприємця, підписала та завірила печаткою сільради акт приймання виконаних підрядних робіт, в який було внесено завідомо неправдиві дані щодо виконання робіт з поточного ремонту доріг, хоча жодних ремонтних робіт на цей час проведено не було.

На підставі акту приймання виконаних підрядних робіт перераховано на рахунок підприємства 76 тис. 992 грн.. з місцевого бюджету.

Кримінальна справа розслідується слідчим прокуратури Тернопільського району, повідомили “Про все” у  прес-службі прокуратури області

Колишнього податківця оштрафовано за корупцію

Голова Тернопільської обласної ради нагородив кращих підприємців області