111

Під час акції тернопільські школи отримали в дарунок тридцять вісім (за іншими джерелами – 35) портретів Йосифа Сліпого – католицького кардинала, і верховного архиєпископа Львівського УГКЦ. Нагадаємо, ця акція була приурочена століттю з часу закінчення Сліпим Тернопільської гімназії.

У своєму відеоблозі в на сайті bogoslov.org, протоієрей Української Автокефальної Православної Церкви зауважує, що оскільки держава у нас відділена від Церкви, а школа від Церкви, то подібні вчинки виглядають більше дешевою агітацією, аніж повноцінною співпрацею між школою та Церквою. Особливо тоді, коли самих священиків, дуже часто, у ці ж школи навіть не пускають.

Священик також висловив переконання, що оскільки тернополяни все ще вперто сподіваються на те, що кожна нова влада буде кращою за своїх попередників, то й в свою чергу, і сама влада мала б це розуміти, і вдосконалюватись професійно, привчаючи себе думати на кілька кроків наперед. Рівно ж і священнослужителі УГКЦ мали б усвідомлювати, що окрім їхніх парафіян, в Тернопільських школах навчаються не лише католики, а вірні інших конфесій, а навіть і релігій. А подібне показове виставляння власних ідолів, може лише пошкодити загальному стану стосунків між учнями.

9 comments

 1. Украiнець

  Вiн комсомолець напевно цей батюшка

 2. Олег

  Хто цього дурня на люди випустив .Це якись комсомолець точно. Таких треба …………..

 3. Мирослав

  Морда в ньго тупорила , на поле його сапати ,а не правити в церквi

 4. Стас

  Грекокатолики зараз успішно освоюють Київ.З кожним роком приріст пастви зростає чуть не вдвічі.Адже кожний священник проходить навики психології ГРЕКОКАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА в ГАЛИЧИНІ є НАЦІОНАЛЬНОЮ.Тому і розмах в неї тут найпотужніший.

 5. Артем

  Не дружить з розумом.. Що він плете???….Говорить про Сліпого, а в самого на сайті uaoc.net адмін використовує фотографію Кардинала Йосипа….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.