То затримували чи не затримували з наркотиками брата мера Тернополя?

Поділитися

Міського голову Тернополя Сергія Надала нібито «взяли на гачок». Так говорять між собою тернополяни. Мовляв, Сергій Віталійович, як міський голова Тернополя, зробить усе, що йому скажуть: і «Свободу» продасть, якщо треба буде, і на дільницях у місті Тернополі забезпечить необхідний результат. Кому? Кому скажуть, тому і забезпечить.

Як дізналось «Про все» з достовірних джерел, 20 вересня, близько п’ятої годині ранку, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Тиса» на в’їзд  в Україну  прибув легковий автомобіль марки «Мерседес» української реєстрації. За кермом сидів 34 – річний громадянин України. Злі язики стверджують, що це був брат мера Тернополя. Так от, після здійснення відбору документів, охоронці кордону спільно з співробітниками УСБ України у Тернопільській області  ( що робили працівники тернопільської  «спецслужби» в іншій області(!) та ще й на кордоні) та працівники митниці вивели даний транспортний засіб із загального потоку, для проведення поглибленого огляду. Кажуть, що родича мера «пасли» давно. І нібито це брат мера.  Так от, обхідний результат. цях, щоб не “остраждав

Правоохоронці у металевій банці з-під розчинної кави марки «Granarom», виявили  упаковку від цукерок де знаходилася спресована речовина темно-коричневого кольору з характерним запахом. Зваживши та провівши експрес – аналіз встановлено, що речовина темно-коричневого кольору не що інакше як «cannabis» вагою 0,47 грама.  У народі ця речовина називається «конопля».

Також було знайдено три пластмасові флакони з медичним препаратом «Тoseina» по 250 мл. кожний, 40 пігулок медичного препарату «Zaldiar» (діюча речовина «Трамадол»), 15 пігулок медичного препарату «Lorazepam», що знаходились в біло-зеленому поліетиленовому пакеті картонної коробки.

«Про все» проводило власне розслідування, щоб дізнатися реальну картину. Проте, у «пресових службах» правоохоронців нам дану інформацію заперечували, а одне з тернопільських інтернет-видань, яке контролюється «свободівцями», не прямо звинуватило «Про все» у поширенні недостовірної інформації. Це ще більше підлило «масла у вогонь» для обговорення громадськості Тернопілля.

Проте, як виявилось, шила в мішку не втаїш. Навіть у відділі співпраці з пресою місцевої СБУ, яка, як з’ясувалось, займалась цією справою,  нам заперечили будь-яку інформацію.

Міський голова Тернополя Сергій Надал у телефонній розмові  теж заперечив даний випадок. Сказав, що вперше чує про таке від нас. Разом з тим, вже у наступні дні затриманий на кордоні  активно прогулювався містом. Напевно, для спростування чуток про затримання.

«Про все» й надалі інформуватиме читачів про хід цієї справи та нові подробиці

Чорновіл: У Януковича повинні були вистрілити

Як правильно харчуватись: поради від тернопільського педіатра Валентини Лободи