111

Міського голову Тернополя Сергія Надала нібито «взяли на гачок». Так говорять між собою тернополяни. Мовляв, Сергій Віталійович, як міський голова Тернополя, зробить усе, що йому скажуть: і «Свободу» продасть, якщо треба буде, і на дільницях у місті Тернополі забезпечить необхідний результат. Кому? Кому скажуть, тому і забезпечить.

Як дізналось «Про все» з достовірних джерел, 20 вересня, близько п’ятої годині ранку, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Тиса» на в’їзд  в Україну  прибув легковий автомобіль марки «Мерседес» української реєстрації. За кермом сидів 34 – річний громадянин України. Злі язики стверджують, що це був брат мера Тернополя. Так от, після здійснення відбору документів, охоронці кордону спільно з співробітниками УСБ України у Тернопільській області  ( що робили працівники тернопільської  «спецслужби» в іншій області(!) та ще й на кордоні) та працівники митниці вивели даний транспортний засіб із загального потоку, для проведення поглибленого огляду. Кажуть, що родича мера «пасли» давно. І нібито це брат мера.  Так от, обхідний результат. цях, щоб не “остраждав

Правоохоронці у металевій банці з-під розчинної кави марки «Granarom», виявили  упаковку від цукерок де знаходилася спресована речовина темно-коричневого кольору з характерним запахом. Зваживши та провівши експрес – аналіз встановлено, що речовина темно-коричневого кольору не що інакше як «cannabis» вагою 0,47 грама.  У народі ця речовина називається «конопля».

Також було знайдено три пластмасові флакони з медичним препаратом «Тoseina» по 250 мл. кожний, 40 пігулок медичного препарату «Zaldiar» (діюча речовина «Трамадол»), 15 пігулок медичного препарату «Lorazepam», що знаходились в біло-зеленому поліетиленовому пакеті картонної коробки.

«Про все» проводило власне розслідування, щоб дізнатися реальну картину. Проте, у «пресових службах» правоохоронців нам дану інформацію заперечували, а одне з тернопільських інтернет-видань, яке контролюється «свободівцями», не прямо звинуватило «Про все» у поширенні недостовірної інформації. Це ще більше підлило «масла у вогонь» для обговорення громадськості Тернопілля.

Проте, як виявилось, шила в мішку не втаїш. Навіть у відділі співпраці з пресою місцевої СБУ, яка, як з’ясувалось, займалась цією справою,  нам заперечили будь-яку інформацію.

Міський голова Тернополя Сергій Надал у телефонній розмові  теж заперечив даний випадок. Сказав, що вперше чує про таке від нас. Разом з тим, вже у наступні дні затриманий на кордоні  активно прогулювався містом. Напевно, для спростування чуток про затримання.

«Про все» й надалі інформуватиме читачів про хід цієї справи та нові подробиці

1 comment

  1. firman

    Але брєд!
    Ніхто не підтверджує, але “ми пильно стежимо”.
    Хоча б написали, що “аноінмне джерело в такому то органі…”
    Бо я ніяк не збагну ХТО каже, що надалового брата зловили з нарктоиками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.