Три гуртожитки ВАТ „Цукровий завод “Поділля” у комунальну власність

Поділитися


РВ ФДМУ  по Тернопільській області  докладає значних зусиль для прискорення передачі гуртожитків, які не увійшли до статутних капіталів товариств, але перебувають на їх балансах, до комунальної власності. Зокрема . у вересні цього року  рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.09.2011 № 1552 затверджено акти приймання-передачі 3-х гуртожитків ВАТ „Цукровий завод “Поділля”у комунальну власність  Тернополя.

Цьому передувала значна робота регіонального відділення по підготовці гуртожитків, які не увійшли до статутного капіталу ВАТ „Цукровий завод “Поділля”, але перебували на його балансі.

Майже рік тому  сесія Тернопільської міської ради своїм рішенням  від 23.12.2010

№ 6/3/9 „Про передачу в комунальну власність гуртожитків ВАТ „Цукровий завод „Поділля” погодила  прийняття до комунальної власності міста Тернополя 3-х гуртожитків.

29.04.2011 регіональним відділенням було направлено акти приймання-передачі гуртожитків на розгляд та підписання Комісією з питань прийняття відомчого житлового фонду до комунальної власності міста.

Наступним важливим кроком було те, що виконавчий комітет Тернопільської міської ради від 21.09.2011 № 1552 своїм рішенням „Про затвердження актів приймання-передачі  гуртожитків ВАТ „Цукровий завод “Поділля” ухвалив:

1. Затвердити акти приймання-передачі гуртожитків.

2.Оформити право власності за Тернопільською міською радою на ці об’єкти  житлового фонду.

3.ТзОВ „Міське бюро технічної інвентаризації” зареєструвати право власності.

4.Передати гуртожитки на баланси об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

5.Керівникам ВАТ „Тернопільміськгаз” КП теплових мереж РЕМ та КП „Тернопільводоканал” прийняти безкоштовно на баланс і технічне обслуговування зовнішні інженерні  мережі з оформленням відповідних документів.

На черзі передача до комунальної власності ще трьох гуртожитків, що обліковуються у Реєстрі державного майна, яке не увійшло до статутних  фондів господарських товариств.

 

Прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області

Влада взяла в “обробку” ще одну громадську організацію

«Покрова Козацька» від Юрія Чумака