У бюджеті Азарова не знайшлось грошей на “прорив” Януковича

Поділитися

Проект держбюджету на 2012 рік не відповідає амбітній президентській програмі реформ.

Про це у коментарі для ZN.UA заявив колишній перший заступник голови секретаріату президента Олександр Шлапак.
“Наскільки я зрозумів, програма реформ президента Януковича – це прорив у пріоритетних сферах: в енергетиці, аграрному секторі, інфраструктурі, тощо. А в бюджеті традиційно на кілька відсотків проти 2011 збільшені витратні статті, і ніяк ці пріоритети не виділяються”, – зазначив він.
“Крім того, було дуже пафосно оголошено про низку справді важливих національних проектів. Але з усіх цих проектів фінансуються лише 100 мільйонів гривень на перинатальні центри. І все. Більше на національні проекти не виділяється ані копійки“, – повідомив Шлапак.
Скільки розмов було про малий і середній бізнес? А на ділі маємо на кредити цього бізнесу ганебну цифру – 10 мільйонів гривень. Краще б зовсім забрали мікрокредитування і не соромилися“, – вважає Шлапак.
Фактично немає ресурсів (закладені мізерні суми) на підтримку села і, серед іншого, на проведення розмежування земель.“І як влада збирається здійснювати земельну реформу, якщо землі досі не розподілені між комунальною та державною власністю, абсолютно незрозуміло”, – зазначив Шлапак.

Янукович та Іванющенко грабують Україну, а Азаров просто їх служка

Азаров впіймав на брехні губернатора Тернопільщини