У Тернополі не виплачують заробітну плату охоронцям, яких набирають на завод зі складання Skoda в Чопі

Поділитися

До інтернет-газети “Про все” звернулось кілька тернополян, які скаржились на охоронне підприємство “Ельба-Інвест”, яке знаходиться на вулиці Тарнавського,1.
За словами панів Ігоря та Зеновія (чоловіки відмовились назвати свої прізвища, сподіваючись, що звернення до газети змусить керівництво фірми виплатити кошти, а в протилежному випадку вони звернуться у прокуратуру), їх найняли охоронцями на завод складання автомобілів “Шкода” у Чопі. 14 днів чоловіки мали працювати стажерами. За це їм обіцяли 50 гривень за добу. Потім зарплатня мала зрости до 80 гривень. Люди відпрацювали термін, і повернулись додому. Проте документи і трудову книжку залишили на заводі в Чопі.
Чоловікам не сподобались умови праці.
-Ми були наче в армії,- каже пан Ігор. Цілу ніч необхідно дежурити, аж до обіду. Потім надається перерва до 21 години вечора. І знову необхідно дежурити півтори сутки.  Умови проживання спартанські, приготувати їсти не має можливості. Навіть в магазин не випускають!
“Про все” звернулось за коментарем до охоронної фірми “Ельба-Інвест”, проте там відмовились від коментарів.
У ході підготовки матеріалу нам стало відомо, що не отримав заробітну плату мешканець Збаража. “Про все” просить відгукнутись людей, якщо такі є, яким не виплатили заробітну плату на зазначеному підприємстві.

В українській армії процвітає солдатська проституція

Прес-служба Тернопільської обласної ради зняла із сайту матеріал про участь Кайди в КОД