111

8 квітня на сесії Тернопільської міської ради було виділено 13 гектарів землі (вулиця Микулинецька, 116) для потреб мешканців міста. 11 квітня на прес-конференції міський голова Сергій Надал  заявив, що тернополяни можуть писати заяви на отримання земельної ділянки.

13 гектарів землі від міської ради отримало садово-городнє товариство «Калиновий цвіт».

Педагоги п’ятої тернопільської школи вирішили скористатись нагодою. Проте, написавши заяви до міської ради, вони отримали відписку. Зрушити ситуацію з місця за пів року їм так і не вдалося.

В офіційних відповідях педагогам елітної  тернопільської школи№5 начальник управління земельних ресурсів В. Кібляр пропонує звернутися безпосередньо до садового товариства «Калиновий цвіт», яке розташоване на проспекті Степана Бандери,36. У відповідях тернополянам, які бажають отримати земельну ділянку, йдеться, що «Калиновий цвіт» не виготовив проект відведення земельної ділянки. Більше того, остаточна площа земельної ділянки, яка буде надана товариству – не встановлена, детальний план забудови – не розроблено, а кількість садових ділянок – не встановлено.

«Про все» вирішила спробувати зв’язатись з керівником «Калинового цвіту». За  адресою  «Калинового цвіту», яку офіційно надає пан Кібляр, знаходиться тернопільський таксопарк. Ми зателефонували за вказаним паном Кібляром номером телефону. Однак й там взяла трубка секретарка керівника таксопарку.

Вона нічим конкретним допомогти не змогла. Лише записала  наші координати. За словами педагогів, які з квітня місяця оббивають пороги товариства, вони так і не змогли застати жодного разу керівника садово-городнього товариства. Коли мали відбутись збори товариства і до таксопарку прийшло кілька десятків освітян, людям повідомили, що керівник «Калинового цвіту» на лікарняному і збори переносяться. Коли вони відбудуться – буде повідомлено додатково. З тих пір минуло декілька місяців.

У людей склалось враження, що це земельна афера, яку прикривають на найвищому рівні у Тернопільській міській раді.

«Про все» очікує на коментарі від керівництва «Калинового цвіту» та міської ради.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.