Днями у Тернопільському прес-клубі відбулась прес-конференція керівництва місцевого облавтодору. Начальник служби автомобільних доріг в області Микола Гнатів зі своїми підлеглими побідкався на відсутність нормального фінансування їхньої організації. Проте, що якість виконаних робіт дорожниками бажає кращого – не говорив.
Автодорожники стверджують, що кожного року мають капітально ремонтувати 420 кілометрів автошляхів і понад 800 кілометрів – поточно. Для першої справи їм подавай 1 мільярд 200 мільйонів, а для “засипання ямок” – 350 мільйонів гривень.
А дає держава лише 14% від потреби. От цього року, для прикладу, зроблено робіт на 79 мільйонів гривень. Цікаво, чи можуть автодорожники показати хоч один кіломент якісно відремонтованої дороги?
Пропонуємо вашій увазі повний відеозапис прес-конференції, оскільки наші дорожники за останні 5 років вперше “вийшли в люди”.


2 comments

  1. Олег

    Не має на них Чижмаря. Як у нас була стихія кілька років тому, то завдяки молодому губернатору кілька районів вперше за роки Незалежності отримали дороги!

Напишіть відгук