111

Коли я приїхав у парк до “сектантської каплички”, там ще не було багато людей, а прихожани стояли/сиділи і молилися, просили Бога щоб заступився за них. Разом з тим дехто активно агітував людей, намагаючись переконати їх у своєму, чи отримати якусь підтримку/допомогу. Були гарячі дискусії між віруючими і простими людьми що прийшли подивитися на видовище яке можна побачити хіба що в історичних хроніках. Не кожного дня зносять такі споруди.
В середині прихожан і активістів “церкви” вже не було, тому видовищного штурму побачити нікому не судилось. Мінти “викурили” всіх обманним маневром: після анонімного повідомлення про ніби то замінування каплички на місце події прибула оперативна група мінерів, під приводом вибухівки їм не складно було попасти в середину; прихожани серйозного спротиву не чинили, а навіть якщо й чинили то розпиляти ґратовані двері не було проблемою, людей там було мало. Далі в хід пішла звичайна міліція, яка і взяла під контроль споруду, залишивши прихожан ззовні.
І творилось тут таке…

В тиловій частині каплиці винесені всі статуї, і поскладані вздовж капличного паркану, віряни стоять і моляться, міліція нікого не впускає і матюкається на репортерів.


Біля головного входу віряни попри всі дискусії з людцями присвячують найбільше часу дуже активним і ревним молитвам.

…в наївній надії “опамятати” начальнічков.Перша потасовка яку я зазняв була спричинена тим, що “уповноважені” почали знімати ікони що висіли над входом до каплиці, віряни сприйняли це як богохульство.

Під час цих заворушень були й такі що пробували залагодити все мирним шляхом. На фото: чоловік стоячи на колінах просить майора щоб він припинив це все. От звідки беруться “царьки”.

Всім тим людям таки вдалось без надвеликих зусиль прорватися через міліцейський кордон, що не пропускав їх до стін каплички, де вхід над яким висіли ікони. Але на цьому це все і закінчилось, бо ні попасти в середину, ні довго втриматись на “відвойованих” позиціях їм не вдалось…

…в хід справ втрутилось підкріплення беркутят, яке швидко почало відтискати всіх убік.


Міліція і цього разу взяла раунд кількістю, а бабкам облом=)

Дивлячись на це все дітям тяжко було не заплакати…мабуть даремно їх взяли сьди батьки.В результаті цієї маханини міліція знову змогла відтіснити прихожан туди, де вони були й до того, але в міліцейському кордоні тепер стояв і “беркут”.

Від старих людей можна було почути розповіді про розстріляних після війни і похованих тут(в районі співучки і в тому числі у нас під ногами) людей.

Близько 15:00 віряни знову почали загальну молитву.

Приблизно через годину завівся раніше тихий і непомітний бульдозер, що стояв з лівого крила каплиці десь так за 50 метрів, привертаючи до себе увагу, в тому числі і вірян, які вже напевне і не думали що це станеться. Вони почали активно перешкоджати його руху в сторону каплички.

Але досить швидко налетіли беркутята, які почали все тут розчищати, щоб пробити шлях для бульдозера.


Коли людей що перекривали собою хід бульдозеру відтіснили, то виникла ще одна проблємка: люди які почали залізати під трактор, тому мілітошкам довелось з ними додатково потягатись.


Поки витягували людей з-під трактора один індивід омудрився залізти в трактор, але не в кабіну до водія, а “в мотор” точніше він заліз десь по сусідству з двигуном, і так що витягти його звідти було надзвичайно тяжко, ну а трактор відповідно мусів стояти. Дехто з людей почали паніку, бо думали, що людину зажувало двигуном…А беркуту знадобилось боизько 30 хв. щоб його звідти витягнути, та ще й використовуючи газові балони, “підтравлюючи” нещасного щоб не пручався.
А паралельно біля трактора відбувалось отаке. Стало зрозуміло, що міліціянти не справляться із всіма вірянами просто так, тому хтось з начальства запропонував підвезти автобус і почати пакувалово, що і зробили…Пакувалово продовжувалось, і продовжувалось люди тягалися з ментами в радіусі 10-15-ти метрів від автобуса. А тим чамом витягували тіло з трактора…
Ах…скільки криків було. Хлопця витягнули всього в мастилі та напів притомного, “підтруєного” як вихлопними газами, так і газами міліцейськими…добре що близько були лікарі.
Це була остання серйозна перешкода для руху трактора…далі буде.

3 comments

  1. бувалий

    Автор статті – сектант!!! Набрався бабла від бабок і несе всяку ахінею.
    Секту геть! Автору ганьба, заказухою аж смердить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.