111

“Народ у Львові, Тернополі, Франківську бачить, як “Свобода” з “Регіонами” ділять аптеки чи магазини” – Томенко
80 мандатів у наступному парламенті розраховує отримати партія “Батьківщина” Юлії Тимошенко. Про це в інтерв’ю “Газеті по-українськи” сказав віце-спікер Микола Томенко.

“Якщо прохідний бар’єр буде 4 відсотки, на 70 депутатів можна розраховувати. По округах — складна історія. Скажімо, на 10 мандатів можна сподіватися”, – припустив він.

Як союзників у наступному парламенті Томенко бачить партії “Фронт змін”, “Свободу”, “Удар” Віталія Кличка.

“Хоча якщо прохідний бар’єр буде 5 відсотків — “Свобода” не попадає. Якщо залишиться 3 — проходить. Зі “Свободою” в ідеологічному плані ми різні. Я не вважаю, що наше надзавдання — розвісити в усіх кабінетах портрет Бандери замість Шевченка. По-друге, “свободівці” при владі в місцевих радах трьох західних областей і співпрацюють із центральною владою. Народ у Львові, Тернополі, Франківську бачить, як вони з “регіонами” ділять аптеки чи магазини, займаються іншим комунальним бізнесом. Треба відповідати за це.

У Кличка більш сталий електорат. Він має третину “пивного” молодіжного електорату. Це люди 18 — 20 років. Їм би бокс подивитися, поскандувати, але не факт, що вони прийдуть на вибори. Класно, якби в опозиції був один список на мажоритарні округи. Бо я, наприклад, не знаю 225 харизматичних і принципових людей з однієї партії, популярних в конкретних регіонах. На Сході взагалі спробуй їх знайти. А спільний список показав би, чи здатні ми домовлятися”, – резюмував Томенко.

3 comments

 1. Запорожець

  ОЧЕВИДНА БРЕХНЯ З ВІДЧАЮ ВТРАТИ БЮТОМ СВОЄЇ ПОПУЛЯРНОСТІ!
  ПО-ПЕРШЕ НІХТО З ПР НЕ СПІВПРАЦЮЄ, А ВИКОНАННЯ ВКАЗІВОК ВЛАДИ ДІЮЧОГО ПРЕЗИДЕНТА СВОБОДІВЦЯМИ-ГОЛОВАМИ МІСЬК, ОБЛРАД – У ЗАХІДНИХ ОБЛАСТЯХ Є ОБОВЯЗКОМ ПОСАДОВЦІВ !
  А ПО-ДРУГЕ ТОМЕНКО ЯВНО ХОЧЕ ПРИНИЗИТИ РЕЙТИНГ ВО”СВОБОДА” , ЯКЕ МАЄ ЗАРАЗ ЗРОСТАЮЧУ ПІДТРИМКУ ЯК НА ЗАХОДІ , ТАК І НА СХОДІ. В Т.Ч. І СЕРЕД ПАТРІОТИЧНо_НАСТРОЄННОЇ МОЛОДІ , ЯКА ВЖЕ НЕ КУПИТЬСЯ НЕ НА ФУТБОЛІСТІВ НІ НА БОКСЕРІВ…
  ТАК ЩО ДО ВИБОРІВ 2012 РОКУ ВО “СВОБОДА” ПОДОЛАЄ І 10% -ВІДСОТКОВИЙ БАРЄР… ЦЕ ВЖЕ ЗАРАЗ ОЧЕВИДНО !!!

 2. Іван-побиван

  дещо він таки сказав правду, але треба говорити фактами, а не тому, що так Юля сказала. так що або факти, або вибачення

 3. Олег

  На мою думку на цьому фоні злодіїв, примітивних політиків потужно виглядає Юрій Чижмарь… Не вкрав нічого! Область виглядала за нього динамічною, якісь інвестиції йшли. Чижмарь був найкрутішим губернатором за всю історію Тернопільщини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.