Книгарня «Є» та літературна агенція «Піраміда» запрошують на презентацію книги Сергія Сірого «Йар навиворіт, або Кохання в чужому тілі», яка відбудеться 2 листопада.

Початок – о 18:00.
«Світ мертвих, світ живих, паралельний світ… Усі ці світи дивним чином переплітаються, утворюючи один великий вузлуватий клубок енергії Всесвіту, розплутати який можна, віднайшовши лише одну тонесеньку ниточку – Любов» – це рядки короткої анотації до нової книги нашого земляка Сергія Сірого «Йар навиворіт, або Кохання в чужому тілі»,
Власне, нашим краянам Сергій Сірий добре відомий як поет-пісняр. Його перу – перу заслуженого діяча естрадного мистецтва України – належить кілька сотень пісень, які з успіхом виконують імениті і юні вокалісти. Особливе місце в творчості поета займає улюблена в народі пісня «Наш Тернопіль», рядки якої «Тернопіль – казка, в якій ми живем» відомі чи не всім краянам. Звісно, що такий талановитий автор не міг заспокоїтися на досягнутому. Він і не приховував від своїх шанувальників, що працює над третьою книгою.

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова7-9

Вхід вільний.

Напишіть відгук