111

Чимало людей потребують допомоги. Одні не мають місця проживання, інші – грошей, а ще хтось володіючи цим усім потребують простої уваги. Нещодавно молодіжна організація «Подай руку допомоги» навідалася до геріатричного будинку-інтернату. Волонтери, із шкіл №3, №16 та Технічного університету, завчасно підготували проект, який забезпечував 4 візити із розважальною програмою. Протягом 4ьох днів жителі геріатричного будинку грали ігри, розв’язували кросворди, малювали, вишивали та в’язали. «Наші підопічні дуже люблять коли їм приділяють увагу. Вони з радістю відкрилися молоді, поділилися добротою та щирістю. Жителі геріатричного будинку з нетерпінням чекали наступного візиту. Навіть зараз, коли згадують про час, проведений разом з молоддю, в очах у них спалахують іскорки радості, а на вустах грає мила посмішка». Також окремий день волонтери виділили на концерт, який відбувся 1 жовтня в актовому залі будинку-інтернату. Там люди похилого віку змогли показати свої таланти та насолодитися переглядом.

У геріатричному будинку-інтернаті проживають чудові вишивальниці та вишивальники, художниці та художники, люди, які в’яжуть, гарно співають, грають на музичних інструментах, артистично розказують вірші та гуморески, а деякі вміють поєднувати і декілька талантів у собі. Так ось Осман Алінджа усім довів, що чоловіки вміють не лише поратися по господарству, а й вміло володіти голкою та ниткою. Світлана Драган – чудова художниця, роботи якої змогли побачити всю Україну, та і сам будинок наповнений її роботами: то Шевченко на усіх пильно споглядає, то квіти милують око. Один із найбільш співучих людей у Петриківському геріатричному будинку є Замогильний Віталій. Чоловік грає на баяні та захоплюється музикою.

Загалом За усю програму візитів, жителі геріатричного будинку змогли поділитися із волонтерами мріями, досвідом та своїми позитивними емоціями.

Ліза Александрович

1 comment

  1. Мар'яна Лович

    Щастя в простих речах.. і навіть не в речах, а просто у вчинках, до яких навіть не завжди можна торкнутися..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.