Посвідчено договір купівлі-продажу об’єкта групи А державної форми власності разом із земельною ділянкою в смт. Козова, який РВ ФДМУ по Тернопільській області  продало  23 вересня 2011 року  на аукціоні.

Це вже другий об’єкт, який РВ ФДМУ по Тернопільській області реалізувало із земельною ділянкою. Нежитлову  будівлю прохідної (літ. Г), площею 8,4 кв.м., було продано за 3700 гривень (з ПДВ) при початковій вартості 3341 гривень (з ПДВ).

Аукціон з продажу частини нежитлового будинку (побутового корпусу) площею 1611,4 кв.м., яка перебуває на балансі ВАТ “Українська тютюнова компанія” та знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 15, м. Монастириська, Тернопільської області, не відбувся через відсутність покупців.

У жовтні цього року регіональне відділення запланувало проведення конкурсу з продажу державної частки в розмірі 87,95 % статутного капіталу ТзОВ “СП Керамік” (адреса: вул. Л.Українки, 14, смт. Дружба, Теребовлянський район, Тернопільська область) та аукціону з продажу  об’єкта незавершеного будівництва у м. Підгайці Тернопільської області.

Для отримання більш детальної інформації бажаючим придбати об’єкти необхідно звернутися в РВ  ФДМУ по Тернопільській області, тел. (0352) 25-39-88, повідомили “Про все” у   прес-службі РВ ФДМУ по Тернопільській області

Напишіть відгук