Азаров ще вибирає між пільгами та пенсіями

Поділитися

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє про необхідність поновлення на казначейських рахунках 6 млрд грн, які були стягнуті за рішенням судів для виплати пільг і пенсій певним категоріям громадян.

Як йдеться в повідомленні КМУ, відповідна робота повинна бути проведена за рахунок детінізації національної економіки.

Під час представлення нового голови Державної податкової служби України Азаров зазначив, що виконання цих судових рішень створює величезну проблему як для бюджету Пенсійного фонду, так і для бюджету країни.

“Перед нами стоїть дилема: або кому пенсії не платити, або якісь пільги скоротити, або припинити зарплати медикам платити. Або все ж таки напружитися і ці 6 млрд. грн. додатково за рахунок боротьби з тіньовою економікою зібрати. Звичайно, ми приймаємо рішення, що потрібно це завдання вирішити”, – заявив Азаров, додавши, що дефіцит Пенсійного фонду в поточному році становить 55 млрд грн.

Також чиновник повідомив, що виведення зарплати з тіні, сплата пенсійних внесків усіма, хто повинен це робити – це одне з важливих завдань, які сьогодні стоять перед державою і Державною податковою службою зокрема.

“Тоді ми зможемо і пенсію підняти, і поліпшити соціальне забезпечення всіх категорій, які фінансуються з бюджету. Боротьба з тіньовою зарплатою, з виплатою заробітної плати в конверті – це прямий ваш обов’язок”, – наголосив Азаров.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України МиколаАзаров заявив, що за дев’ять місяців поточного року за рішенням судів, які зобов’язують владу компенсувати борги із соціальних пільг та пенсій, з рахунків Пенсійного фонду було списано 6 млрд грн.

ua.korrespondent.net

Що цікавого пише тернопільська преса?

Тернопільська земля “кишить” боєприпасами Другої світової