111

Минулого тижня «Про все» запропонувало читачам опитування «Чому Віталій Цимбалюк не стане представником Тернопілля у Верховній Раді?»

Опитування мало значний резонанс як серед прихильників, так і тих, хто категорично не підтримує Віталія Цимбалюка.

Що цікаво, серед  майже двох сотень опитаних, левова частина зійшлась на 2-х  з 11 відповідей. Найбільше читачів  «Про все» – 41% –  вважають, що Віталій Цимбалюк не стане нардепом від Тернопілля у Верховній Раді через те, що «вже його батько-даїшник-держчиновник «нахапав» мільйонів і набудував палаців. Вистачить».

На другому місці серед докорів Цимбалюку-молодшому – «бо він з Партії Регіонів. І цим все сказано». Ця позиція набрала 38% опитаних.

З рештою з результатами можна ознайомитись тут і навіть проголосувати

/2011/10/chomu-vitalij-cymbaljuk-ne-stane-predstavnykom-ternopillja-u-verhovnij-radi/

Сьогодні ми пропонуємо читачам «Про все»  визначитись, які найбільші недоліки у колишнього мера Тернополя Романа Заставного.

Чому Роман Заставний не стане представником Тернопілля у Верховній Раді?

View Results

Loading ... Loading ...

8 comments

 1. Тернополянин

  Заставний не ідеал, але на фоні решти, а особливо Свободівців, він найкращий з кандидатів. і реальними справами запамятався і місто добре знає і реально має шанси стати нардепом

 2. Петро

  А я думав “Про все” під Заставним..завжди “Свободу” критикували..а тут таке опитування проти Заставного..реально..круто і по-чесному..і по цимбалюку підтримую…напишіть про всі…

 3. Яна

  Петя, не жужи… а чому Ви не напишити скільки доброго зробив Заставний?

 4. Олег

  Роззуйте очі, того “добра” на всіх біг-бордах валом було…він те ДОБРО мав робити щодень..він на зарплаті мера був… Тепер Надал має робити..А що роблять? Тупо піаряться..Правда, прес-служба мерії вже дуже ледача стала..одні оголошеня на сайті..в опозиційних видання можна більше прочитати про мера, ніж в них…Треба, Сергію Віталійовичу їх більше ганяти..Он бачив ефір в минулу середу..Удич який був хорт, такий і лишився, а Катерина вже писком в екран не влазить..

 5. Не Фронт змін

  Я розмістив зсилку на ваше опитування у себе в блозі..всі нормані тернополяни мають відверто казати, писати, що думають про владу нинішню і колишню..а то байки вони нам розказують, як для нас працюють, а самі злодіїї..Он в муніципальну міліції Надал за наказом Степанова влаштував ганьбу УБОЗу.. І ніхто й словом не заїкнувся…

 6. Тарас Білан

  Шановні дописувачі! Якщо обливаєте когось брудом, то хоч ставте своє фото, щоб вас можна було впізнати. а то з за кута обливаєте брудом то Надала то Заставного… “СЛАБО ВІДКРИТО СКАЗАТИ?”
  Порівнюйте обох з а 5 років каденції!
  А не за перших два…
  Ви в тому “електричному стільці МЕРА- КАМІКАДЗЕ не сиділи”…

 7. Юра

  Я голосував ЗА Заставного на попередніх виборах, тому що зміни які були в місті мені подобалися і не подобалося тупе критиканство Надала. Тобто Надал в діяльності тодішнього мера бачив ЛИШЕ негатив, хоча були й позитивні моменти.

  Я НЕ проголосую на наступних виборах за Заставного – через те що він тепер скотився до того самого тупого критиканства.

  Дійсно правду кажуть – “точка зрения определяется точкой сидения”. Тьху.

 8. Лікар

  Апетити в Заставного були ще тІ: всі добре знають ,як влаштовувались аукціони та торги,та й зараз видно ,що роки “мерства” не пройшли даром(хоча б “Золотий Дукат”).Не кращим буде і Надал:”ЙОго величності “ставки вже шокують ,а відповідальність дивує(м,яко кажучи).На все це не можна мовчати ,треба виступати публічно,розрухувати громаду.Попри них добре гріється і депутатський крпус:без депутатів мер -НІХТО!А ті засранці ще гірші : це Їхні руки голосують за “кошелькові “питання.Не бояться вони ГРОМАДИ ,не бояться…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.