111

На сайті інтернет-газети «Про все» тривало голосування «Чому Роман Заставний не стане представником Тернопілля у Верховній Раді?»

Як виявилось, читачі «Про все», які не підтримують Романа Заставного, найбільшим недоліком екс-мера вважають, що він не має жодних переконань, окрім «долара». За таку позицію проголосувало 34%. Інші 20% не задоволені мінливістю політичних поглядів Романа Йосиповича.

З іншими результатами опитування можна ознайомитись тут і навіть проголосувати, якщо Ви не брали участі в цьому опитуванні.

Також Ви можете ознайомитись з опитуванням  Чому Віталій Цимбалюк не стане представником Тернопілля у Верховній Раді?

Сьогодні пропонуємо вашій увазі нове опитування

Чому Олексій Кайда не стане представником Тернопілля у Верховній Раді?

View Results

Loading ... Loading ...

 

6 comments

 1. rex I

  спілкувався кілька разів з ним..таке враження, що це алкаш в “зав”язці”..ще й дебошир…по мові – примітив..рівень бригадира районної рекетирської банди… убогий духовно, що аж страх бере, як він майже два десятиліття в патріотичній “Свободі” перебуває….словниковий запас у Кайди на рівні сторожа взуттєвої фабрики 🙁 Дивує, що він “не обтесався” ..на Шевченкові роковини не спромігся на пам”ять продекламувати хоч одного вірша Кобзаря! А з листочка прочитав як учень-двійочник..Не готується зовсім…Суцільна невдала імпровізація

 2. Петро Богданович

  Заставний цікавіша особистість..і місцевий..а це перекотиполе з Бердянська..у Львові і Винниках не затрималось, у столиці не тягнуло роботу…тепер Тернопіль мурдохає..як обируть його до Верховної Ради..фіг приїде хоч раз на пів року

 3. Соломія

  Я буду або за Чижмаря, або за Заставного голосувати..Точно не Кайда..і не Деревляний

 4. СТАРИЙ ГОЦУЛ

  Рексе, нахира ще й Кайду зачіпаєш, коли мова – про Заставного ?

 5. СТАРИЙ ГОЦУЛ

  вертаюся назад до Своїх дописів – скоромовок, так що Я визначив : Що в бабів – тільки волосся буває довгим …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.