111

Завтра у Тернополі усім “на халяву” роздаватимуть презервативи

Починаючи від завтрашнього дня і до 1 грудня у Тернополі відбуватиметься безпрецедентна акція «Презерватизація», яку влаштовує Молодіжна ініціатива «Файне місто». Контакти молодіжної ініціативи «Файне місто» : +38(098)9928330 Рустам Ергешов, +38(093)7326709 Дмитро Андрощук  http://faynemisto.blogspot.com/  

http://vkontakte.ru/event32273173

В інтерв’ю інтернет-виданню National Review Online керівник Центру наукових досліджень щодо попередження розповсюдження СНІДу у Гарвардському університеті (США) Едвард Грін заявив, що презервативи тільки погіршують проблему розповсюдження СНІДу. Дослідник підтримав нещодавню заяву Папи Римського Бенедикта XVI про те, що за допомогою презервативів не можна вирішити проблему СНІДу, зокрема й в Африці.

Грін також повідомив, що його дослідження підтверджують правоту Понтифіка. При підтримці влади США Грін багато років вивчав зв’язок між доступністю та використанням презервативів та рівнем захворювання СНІДом. Дослідник встановив, що існує взаємозв’язок між цими двома категоріями — чим більш доступні презервативи, тим вища захворюваність.

В африканських країнах «презервативні програми» від ООН та інших фондів не досягли очікуваних результатів. А от коли в державах починали популяризувати національні традиції, духовність, то рівень СНІДу починав за певний період зменшуватись. Чому? Як жартують експерти, безкоштовні презервативи рано чи пізно закінчуються , а бажання і хіть в молодої людини, з почуттям легкодоступності сексу – залишається. Лише через віру, церкву, національні традиції  можна досягти хороших результатів у боротьбі зі СНІДом.

У своїй книзі, переосмислюючи профілактику СНІДу: уроки успіху країн, що розвиваються (“Rethinking AIDS Prevention: Learning from Successes in Developing Countries”), Грін підркеслив, що в Африці більшість дорогих медичних ініціатив, у тому числі і роздача презервативі не призвели до очікуваного результату.

“Водночас, відносно прості та малозатратні програми, пов’язані зі зміною поведінки, які акцентують увагу на моногамності і пізнішому початку статевого життя молоді, виявляються найбільш ефективними засобами проти розповсюдження СНІДу”, – написав дослідник з Гарварду.

Ватикан виступає проти будь-яких форм контрацепції і пропагує стриманість як спосіб уникнути СНІДу.

Деякі інтернет-видання стверджують, що через подорожчання презервативів  активізується СНІД, наводячи докази різних експертів, причому ці експерти працюють у різних фондах боротьби із СНІДом.

Обирати Вам, стриманість чи розпуста, здоров’я чи венеричні хвороби?

 Що ж до вищезазначеної акції, то  її організатори повідомляють, що у вищих навчальних закладах Тернополя учасниками ініціативи буде розповсюджено 5000 презервативів та інформаційних матеріалів, які нестимуть корисну інформацію про проблему ВІЛ/СНІД та безпечного сексу.

А вже 1 грудня з 11.00 – 15.00 волонтери «Файного міста» спільно з Обласним центром боротьби та профілактики з ВІЛ/СНІДом в центрі міста будуть роздавати інформаційні матеріали та презервативи і пропонувати перевіритись у мобільній машині центру на захворювання вірусом. Крім того, 1 грудня Молодіжна ініціатива «Файне місто» презентує вечірку до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІД, яка відбудеться в Concert Hall «Holiday».  Перед дискотекою о 16 годині ініціатори проведуть прес-конференцію, де відповідатимуть на усі «незручні» питання пов’язані з проблемою 21-го століття та дадуть поради щодо того, як вберегтися від хвороби та (як би це банально не звучало) зберегти собі життя.

Лілія Куленич, Борис Машлянка

Чи підтримуєте Ви акцію «Презерватизація»?

View Results

Loading ... Loading ...

 

18 comments

 1. Іван Омелян

  Україна перша в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ/СНІДу… Єдиним більш менш надійним захистом є саме презерватив, який в нашій державі може собі дозволити не кожен….
  Хто не погодиться з цим твердженням?!

 2. Бошсіменс

  Я не погоджуся. Менше треба тра*атися з ким попало і ширятися всякою гидотою

  1. Катруся

   Кожен говорить в міру своєї розпусти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Дмитро Андрощук

  Згідний) Стаття хороша! Гарно відображені грані даного питання, але, на мою думку, надто сильно схилено до релігіі. Бачте, як то не прикро визнавати, Украіінська молодь та Європейська- це різні речі. Презерватив- обов’язкова деталь стосунків, враховуючи наш менталітет. Адже нереально нав’язати жодними програмами чи акціями свідомість молоді… Це питання виключно виховання.
  p.s. Якщо у когось є кращі ідеіі, стосовно висвітлення проблематики СНІДу- завжди готові вислухати.

 4. Катя

  Дурниця…ніяка гума не врятує…Моєму брату як вперше дали на театралці..так він два місяці шукав, де б його використати..і таки дочекався..якась галка-давалка дала…а не мав би – то про навчання думав би..до того він соромився в аптеці купити презерватив… Тому вважаю, що це має бути по-особливому..бо за логікою популяризаторів гуми..вдягнув і пхай..БЕЗПЕЧНО ж…

  1. Катруся

   Це все залежить від самої людини, не захотів щоб було по особливому – значить так і зробив.
   Кожна людина сама обирає з ким йому чи їй проводити свій час.
   А презервативи нагадують про те , що секс має бути щей безпечним.
   Тому не тре казати, що такі акції погані, все залежить від самої людини.

 5. Іван

  Звичайно що відповідь – Лише виховання батьків, церкви і відродження національних традицій (пропагування цнотливості, утримання від сексу в дошлюбних стосунках тощо) допоможе вирішити проблему , але ж чому за нього ніхто не голосує…….. Дивно якось

 6. Андрій

  Не треба забувати шо презерватив є захистом не тільки від СНІДу, але й від неочікуваної, небажаної вагітності, то краще не поскупитись заплатити і купити ті контрацептиви(хоча і вони на 100% не захищають) ніж потім не дай Бог поломати собі життя…! Тому коли їх роздають бесплатно це тільки плюс для тих хто живе статевим життям!

  1. Катруся

   Андрій респект правильно говориш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Вікторія

  Я вважаю , що молодь повинна задуматись що вона робить. Потрібно не тільки думати про презерватив, але і з ким ти спиш і чи дійсно тобі це потрібно. Бо повірте ,якщо людина не буде над чим зациклюватись ( тобто а як би ще з кимось…) ….то буде краще. Я знаю багато молоді що ходить у церкву, проте невже вони не знаю що це гріх робити те, що вони роблять.Я сама молода дівчина і мені було б соромно , якби про мене говорили щось не добре стосовно цієї тематики, проте в нашому місті таких багато і мене дивує як вонм спокійно до цього відносяться..Тому щановна молодь задумаймося .

 8. Василь Зборів

  Акція потрібна…
  Катя ти не права….
  Суть акції не в тому, щоб попіарити презервативи, і щоб ним люди молоді частіше користувалися, а в тому, щоб кожна людина, думала головою на рахунок перед сексом….щоб кожна людина мала завжди хоча б якийсь захист із собою, життя непередбачувана річ…..
  А якщо ти не займалася сексом, то на мою думку не варто говорити про речі, з якими ти не стикалася…

 9. шалений захват

  Просто жахлива назва акції, просто якась культова. На який вік розрахована вона? Студентам це ні до чого, у кожного з них вже склалось індивідуальне ставлення до стосунків такого роду. Шалений захват (та й то у формі насміхання та глузування) вона викличе у хлопчиків, що тільки но вступили в період статевого дозрівання. А це для них зараз далеко не найголовніше питання. Нехай краще проводять своє дозвілля за комп’ютерними іграми, аніж шукатимуть застосування гумці.

 10. Коля

  оце ви дикі! Якщо хтось ще має ілюзії що Тернопіль це цнотливе місто то сходіть в клуб на вихідні:))))
  А презики це поки єдина тема яка може захистити від тої “розпусти”! Так шо пацанам респект !

 11. Вікторія

  Як на мене ( ще раз повторюсь) це не єиний вихід…виховувати молодь потрібно))))))

  1. Дмитро Андрощук

   У кожного своя думка) як на мене вихованням повинні займатись батьки)

 12. олена

  а може нехай хлопці ще й одноразові шприци роздають …. бо серед наркоманів також швидко поширюється ця хвороба… і вазелін…
  Презерватив від сніду дурня не захистить, а навязливу думку де ним скористатись – запросто…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.