Хоптян взявся за гроші безробітних

Поділитися

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, на зустрічі з головами райдержадміністрацій дав доручення щодо перевірки осіб, які знаходяться на обліку у кожному районному центрі зайнятості.

«Сьогодні я персонально даю доручення кожному голові РДА навести порядок у своєму районі, – зазначив Валентин Хоптян. – Першочергове завдання, про виконання якого потрібно прозвітувати уже за тиждень це перевірка усіх осіб, які сьогодні перебувають на обліку у центрі зайнятості».

Керівник області зазначив, що житель області, який приміром працює за кордоном не може і не має права перебувати на такому обліку і отримувати допомогу з держбюджету.

«У кожному районі детально перевірити усіх людей, що отримують допомогу з безробіття і числяться у центрі зайнятості, – сказав Валентин Хоптян. –  І через тиждень мені повідомити. Крім того, згодом ми вибірково уже з області сформуємо робочу групу, яка за тією ж схемою виїде у два райони області і перевірить безробітних, що перебувають на обліку, щоб переконатися у достовірності інформації».

Звичайно, люди, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, будуть не в захваті від ноу-хау губернатора, адже, як не крути, більша половина з них хоч неофіційно, але працює і додатково отримує кошти з біржі праці…Валентин Антонович, мабуть, хоче “навести лад” з безробітними і грошима на їх “утримання”?!…

Тернопільська податкова хоче поговорити

24 листопада: історія в датах