Хто переміг у фіналі ХІІІ обласного конкурсу бізнес-планів та соціальних проектів?

Поділитися

24 листопада 2011 року Тернопільський обласний молодіжний центр праці спільно з Управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації провели фінал XІІІ обласного конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Метою конкурсу є виявлення охочих і здатних до підприємництва молодих людей, сприяння створенню молодіжних підприємств, формування позитивного іміджу підприємництва.

Цьогорічний конкурс бізнес-планів та соціальних проектів проходив під гаслом  «Бізнес починається з ідеї».

У фіналі конкурсу було представлено 20 проектів. Оцінювання та аналіз бізнес-планів здійснювала Експертна рада, до складу якої ввійшли представники організаторів конкурсу, викладачі навчальних закладів та підприємці міста.

Об’єктом відбору конкурсу стали бізнес-плани, які містять економічну модель підприємницької діяльності. Роботи розглядалися та оцінювалися у номінаціях: “Виробництво, сфера послуг і торгівля” та “Соціальний проект”.

Особливістю цьогорічного конкурсу стала участь у ньому таких бізнес-партнерів: ТРЦ «Подоляни», інтернет – кафе «Крапка», піцерії «Сицилія», ПП «Агата-Буд», ТзОВ «Ант», видавничо-інформаційного дому «Діана плюс», ПП «Електролампа».

Кожен із представлених на конкурс бізнес-планів безумовно заслуговує на увагу та високу оцінку. Експертна рада відзначила обгрунтованість та оригінальність бізнес-ідей тернопільської молоді.

За результатом проведеного фіналу було відзначено авторів найкращих бізнес-планів та соціальних проектів.

У номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» призові місця розподілили таким чином:

1    місце – бізнес-план «Арт-хостел «Дім їжачка», розроблений Сергієм Балуцьким (м. Тернопіль);

2    місце – бізнес-план «ПП «Букет здоров’я», розроблений Шмирук Юліэю (м. Шумськ);

3    місце – бізнес-план «ПП «З Україною у серці», розроблений Панас Галиною (м. Шумськ).

У номінації «Соціальний проект»:

1    місце – проект «Студія Anima.Ter», розроблений Соколовською Аллою (м. Тернопіль);

2    місце – проект «Центр психологічного супроводу дитини», розроблений Гончаровською Галиною та Кленик Іриною (м.Тернопіль);

3    місце – проект «Консультаційний центр щодо техніко-економічного підвищення тепло – та енергоефективності будівель» розроблений Данилюк Іванною (м. Тернопіль).

Призовий фонд конкурсу склав 5 000 гривень. З них 3 000 гривень отримаэ переможець конкурсу у номінації «Соціальний проект» Соколовська Алла. Грошовим призом у розмірі 1 000 гривень буде нагороджено Сергія Балуцького за зайняте перше місце в номінації «Виробництво, сфера послуг та торгівля» та Гончаровську Галину і Кленик Ірину за зайняте 2 місце у номінації «Соціальний проект».

Усі переможці отримали цінні подарунки.

Обдарована молодь, яка взяла участь у конкурсі, ще раз доводить, що в нашому регіоні є найцінніший потенціал, що здатен відродити підприэмництво в країні!

 

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 23 59 77, 42 01 36, 097 934 25 24.

1 грудня у Тернопільському прес-клубі поговорять про соціальні послуги для інвалідів

“Україна проти Януковича”: тернопільські претензії до гаранта