111

Дивну практику впроваджує Янукович при керівництві державою. Коло найвищих чиновників залишається те саме, проте їхні посади змінюються.

Започаткована така традиція ще під час реформування виконавчої гілки влади у грудні минулого року. Тоді частину міністерств об’єднано, а міністри, відповідно, вимушено розширили свою компетенцію. Та єдиним спільним знаменником таких перепризначень є те, що, очолюючи попередні установи, чиновники так і не змогли похвалитись хоч якимись конкретними досягненнями.

Не є винятком й понеділкові ротації. Анатолій Могильов, який до цього очолював Міністерство внутрішніх справ, пішов працювати на іншу посаду. Він очолив Раду міністрів Автономної республіки Крим. Та річ у тому, що президент направляє на відповідальну посаду особу, яка фактично не впоралась зі своїми обов’язками в міністерстві. Єдине, чим прославився Могильов – це придушенням демократичних процесів у державі. В час, коли в країні збільшується кількість резонансних злочинів, очільник МВС виставив майже всі українські спецпідрозділи на противагу українцям, які прагнуть захистити свої права.

Подібна ситуація і з новим керівником МВС, який ще на початку цього тижня очолював Державну податкову службу України. Про неможливість Захарченком належним чином виконувати свої обов’язки говорять численні протести підприємців.

Варто звернути увагу й на чиновника, який певною мірою причетний до Тернопілля. Михайло Цимбалюк, який працював головою Тернопільської обласної державної адміністрації, так до керувався, що серйозно знизив соціально-економічні показники в нашій області. Янукович його звільнив, але відразу ж призначив на таку ж саму посаду в сусідній Львівщині. Та й там Цимбалюк покерував недовго. Не минуло й року, як саме його діяльність стала предметом розгляду на розширеному засіданні Кабміну за участю Януковича. Результат – звільнення Цимбалюка через його неефективну роботу. Тим не менше, як стверджують засоби масової інформації, Михайло Цимбалюк вже готується обійняти іншу високу посаду в чиновницькому апараті держави.

То ж доки ті, хто не здатні належним чином виконувати свої обов’язки, будуть перепризначатись із однієї відповідальної посади на іншу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.