111

Інтернет-газета «Про все» отримала лист із цікавими подробицями навколо футбольного турніру «Нащадки козацької слави». Пропонуємо його Вашій увазі.

Доброго дня, цього року сезон для нашої команди склався дуже добре: ми здобули кубок Лановецького району з футболу, фото з якого надсилаю, виграли чемпіонат району, турнір з міні футболу.  Протягом сезону ми зазнали всього три поразки і подали заявку на участь у кубку “Нащадки козацької слави”, де, згідно положення, могли приймати участь переможці районів Тернопільської області!  Проте по “якихось причинах ” від Гусятинського району у змаганнях брало участь дві команди “Нива” Городниця та Сидорів. У  першому матчі ми зустрічалися з командою із Сидорова і за сумою двох матчів переграли суперника із рахунком 3-2 (3-1 вдома і 0-1 на виїзді (при тотальному прагненні судів дозволити пройти нашим суперникам)).

І от, 17 листопада  ми вдома приймали другу команду із Гусятина – «Ниву», яка незважаючи на високий клас своїх футболістів, ( деякі з них є професіоналами) була просто нами розгромлена 3-0 !

Але, керуючись принципом мета виправдовує засоби , та за явної підтримки Контрольно дисциплінарної комісії «гусятинці» добилися перетворення з 0-3 для них до 0-3 для нас. Мотив – порушення регламенту!

Але в регламенті  чорним по білому написано: “Інспектор та суддя матчу перед грою перевіряють документи гравців і дозволяють вихід на поле». Так і було зроблено!

Ми досі не розуміємо в чому наша вина! Це ж була не підстава чи обман з нашого боку, а з їхньої , на мою думку велика підлість.

На засіданні КДК було вирішено зарахувати нам технічну поразку, керуючись регламентом обласного чемпіонату, а не регламентом турніру “Нащадки козацької слави”.  Цікаво, що нам нібито дали змогу довести свою перевагу у звітному поєдинку, однак ми маємо власну гордість!!!

Не могли ми грати з “тими хлопцями” і не поїхали на гру вважаючи , що з нами поступили принаймі підло.

На наше бажання подати апеляцію у Федерацію футболу області ,нам настійливо рекомендували, що неварто цього робити – мовляв, це нічого не змінить.

За неофіційною інформацією, цікавим залишиється той факт, що головою Гусятинської районної ради є дружина губернатора області Хоптяна, яка обіцяла, що саме Гусятин виграє турнір.

Можливо, варто було провести турнір серед команд Гусятина?

Тоді б може і виграли, а так не змогли обіграти якийсь Буглів, то застосували вище згадані методи. Але ми їх перемогли – і це факт. Бажаємо удачі команді з Теребовлі, яка ,я думаю, « пошматує їх як собака тряпку».

Дуже образливо, що на такому низькому рівні все вирішує не спорт, боротьба, а гроші і влада!

Можливо,не хай цей матеріал застереже наших мужів в подальшому від таких гидких вчинків!!!

Войцещук Сергій2 comments

  1. Руслана Кушнір

    Команда з Буглова -молодці!!! На відміну від теперішньої влади хлопці мають почуття власної гідності. Для нас – ви переможці!
    Представники ПР підло і з обманом прийшли до влади і вже рік продовжують такими ж методами діяти : з пенсіонерами, вчителями і лікарями, з спортсменами. І хто, як не ми, маємо їх зупинити !

  2. Богдан

    Яскравий приклад подачі матеріалу за принципом “У кожного своя правда”. Мені, як члену КДК, жодних погроз від пані Хоптян чи від кого б то не було, не надходило. Це – по-перше. По-друге: вилучений за другу жовту картку в попередній зустрічі гравець мав наступний поєдинок автоматично пропустити. Так що пункт про інспектора та суддю, які перевіряють документи і дозволяють визхід на поле, в даному випадку слабкий аргумент. Вони перевірили і дозволили. Але остаточне рішення все ж за вами. Ви його прийняли і дали супернику можливість подати обгрунтований протест. Велика частина вини, звісно, на інспекторі матчу, який виявив некомпетентність. Але ж регламент обласних аматорських стартів – не таємниця за сімома замками, недоступна для керівництва буглівської команди. І пан Коцюбко, член виконкому обласної федерації, який був присутній на засіданні, це визнав. На відміну від представника команди, діями якого в першу чергу керувала образа. Пункт про необхідність покарання інспекторським комітетом свого члена теж у рішенні є. А щодо зарахування технічної поразки: члени КДК мають у своїх діях і рішеннях керуватися виключно регламентом. Вони, до речі, не є підлеглими виконкому федерації, а вибираються на звітно-виборній конференції. Аби в першу чергу саме в таких конфліктних ситуаціях бути незалежними від кого б то не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.