Наш Ігор Побер – чемпіон Євразії

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Побер здобув перемогу на Чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи.

Спортивний турнір проходив у м.Львів, а участь у ньому взяло понад 200 спортсменів.

Ігор Побер переміг у категорії 125 кг та став переможцем у абсолютній ваговій категорії в безекіпіровочному дивізіоні по версії GPF, вижавши штангу вагою 230 кг. Для нього це далеко не перша і, сподіваємось, не остання нагорода. Та як же йому, вже немолодому спортсмену вдається тримати себе у відмінній формі?«Мені достатньо тренуватися лише чотири рази на тиждень. Це важкі силові заняття. Роботі це не заважає, оскільки тренуюся ввечері з 20-ї години», – розповів пан Ігор.

Також, серед жінок перемогу в своїй категорії 52 кг здобула тернополянка Лілія Проць. Вона ж посіла 3 місце в абсолютній категорії серед жінок.