111

Нещодавно у Тернопільській міській раді оновили сайт. Чому? За скільки? Не повідомлялось. Попередня версія сайту вартувала екс-меру Тернополя Заставному 10 тисяч гривень. Це достовірні дані з неофіційних джерел.

Проте, новостворений сайт має ряд “проблемних” для свободівців нюансів.

Якщо натиснути кнопку “Новини” то в командній стрічці зявиться напис латинкою “новості”, а якщо натиснути кнопку “питання-відповіді”, то напис буде “вопросі-ответі” (див.мал.). причому в інших розділах зберігається українська транслітерація, за винятком окремих букв.
Словом, “Про все” цікаво, скільки коштів витрачено на ребрендинг офіційного сайту міської ради і хто виступив виконавцем такої роботи?

Чи зверне свободівка Ірина Фаріон увагу на сайт міської ради Тернополя, де більшість становлять її побратими, які так “познущалися” з калинової нашої мови…1 comment

  1. читач

    Свободівці – справжні патріоти. Язики почесали, спиртним запили і забули. А завтра будуть знову кричати як то гарно розмовляти милозвучною українською мовою. А винні у всьому самі виборці, бо вибрали тих пристосуванців, які вже в різних партіях побували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.